+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kontejnery Siegl

Klíčová slova: odpady, odvoz odpadu

E-mail: pavel@lumal.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. kv?tna 2009

Popis: Provádíme odvoz a likvidaci odpadu a sutí a vyklízení prostor. Dopravujeme a prodáváme písek, kačírek, štěrky a recykláty. Nabízíme komplexní služby v nakládání s odpady, odvoz suti, likvidace a evidence odpadu.

Web: www.siegl.cz

Další související informace

Odvoz odpadu Praha

Odvoz odpadu Praha, odvoz suti Praha, odvoz odpadu – Odvoz odpadu Praha: odvoz odpadu a suti, zajistíme i stěhování nábytku, vyklízení pozůstalosti, bourací práce. Odvoz odpadu a suti na skládku, sběr odpadů na stavbách i ostatních plochách. Odpady naložíme, odvezeme a zlikvidujeme dle zákona o odpadech.

Stavební stroje

stavební stroje, stavební, stroje, demolice, – Stavební stroje - Biggest s.r.o. Pronájem, prodej a servis stavebních stroju a mechanizace (dozery, dumpery, bagry, minibagry, nakladace, atd). Zemní práce a výkopové práce, demolice objektu, drcení a recyklace sutí.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Načítání trvalo 0.0578 sekund.