+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koordinátor bezpečnosti p

Klíčová slova: koordinátor, bwzpwčnost, stavba

E-mail: secka.pluto@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?nora 2012

Popis: Nabízíme služby koordinátora bezpečnosti práce na staveništi. Mezi tyto služby také patří zajištění plánu bezpečnosti a realizace. Způsobilí pracovníci s dlouholetou praxí jsou u nás samozřejmostí. Neváhejte a podívejte se na naše stránky, kde se dozvíce mnohem více'

Web: www.pluto-chrudim.cz/sluzby-koordinatora-bezpecnosti-prace-chrudim.html

Další související informace

Rekonstrukce koupelen

rekonstrukce, koupelny, elektro, revize, stavba – Říha koupelny, to je rekonstrukce koupelen a bytových jader. Zednické práce, instalo práce,elektro práce, vč. revizí elektro a plyn. Stavby na klíč, dle přání klienta s možností dodání služeb projektanta,statika a rozpočtáře. Montážní práce.

Moderní stavebniny

stavebniny, stavba – Přehled stavebních materiálů, jak stavět moderně. Cihly, polystyreny, omítky, malty, sádrokartony a další stavební materiál. Otázky a odpovědi ke stavbě. Informace o moderních stavebních materiálech, přehled možností stavebních materiálů.

Voda - kurenie - plyn

voda, kúrenie, plyn, stavba, kotol, kotle, rozvody – Rozvody vody, kúrenia a plynu sú jedným zo základných prvkov každej stavby. Len kvalitne realizované rozvody zo spoľahlivých výrobkov vám zabezpečia ich dlhodobé a bezproblémové užívanie.

Načítání trvalo 0.0587 sekund.