+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koordinátor bezpečnosti p

Klíčová slova: koordinátor, bwzpwčnost, stavba

E-mail: secka.pluto@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?nora 2012

Popis: Nabízíme služby koordinátora bezpečnosti práce na staveništi. Mezi tyto služby také patří zajištění plánu bezpečnosti a realizace. Způsobilí pracovníci s dlouholetou praxí jsou u nás samozřejmostí. Neváhejte a podívejte se na naše stránky, kde se dozvíce mnohem více'

Web: www.pluto-chrudim.cz/sluzby-koordinatora-bezpecnosti-prace-chrudim.html

Další související informace

Kamnářství Jaroslav Závac

zavacky, kamnarstvi, prodej, stavba, čištění – Kamnářství Jaroslav Závacký - Máte zájem o otevřený krb, pec na pizzu a chleba, kachlový sporák, pokojová kamna, kamna s teplovzdušným rozvodem nebo kamna s teplovodním rozvodem. Pak jsme tu pro Vás. Mimo stavby širokého spektra kamen a krbů nabízíme profesionální služby v oblasti rekonstrukce kamen, čištění kamen, oprav a přestaveb.

Imateriály

stavebnictví, stavba, stavební materiály – Informace o stavebnictví, stavební technice, technologiích a materiálech používaných na stavbách i aktuální stavební normy naleznete na našem webu Imateriály. Zaregistrujte se a získávejte aktuální informace ze světa stavebnictví!

Zednictví Hanáček

stavebnictví, zednictví, rekonstrukce, stavba, – Nabízíme veškeré zednické a obkladačské práce. Provádíme rekonstrukce rodinných domů a bytových jader včetně rozvodů a elektroinstalace a stavbu dřevěných a zděných pergol.

Načítání trvalo 0.2305 sekund.