+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koordinátor bezpečnosti p

Klíčová slova: koordinátor, bwzpwčnost, stavba

E-mail: secka.pluto@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?nora 2012

Popis: Nabízíme služby koordinátora bezpečnosti práce na staveništi. Mezi tyto služby také patří zajištění plánu bezpečnosti a realizace. Způsobilí pracovníci s dlouholetou praxí jsou u nás samozřejmostí. Neváhejte a podívejte se na naše stránky, kde se dozvíce mnohem více'

Web: www.pluto-chrudim.cz/sluzby-koordinatora-bezpecnosti-prace-chrudim.html

Další související informace

Kamnářství Jaroslav Závac

zavacky, kamnarstvi, prodej, stavba, čištění – Kamnářství Jaroslav Závacký - Máte zájem o otevřený krb, pec na pizzu a chleba, kachlový sporák, pokojová kamna, kamna s teplovzdušným rozvodem nebo kamna s teplovodním rozvodem. Pak jsme tu pro Vás. Mimo stavby širokého spektra kamen a krbů nabízíme profesionální služby v oblasti rekonstrukce kamen, čištění kamen, oprav a přestaveb.

Rekonstrukce koupelen

rekonstrukce, koupelny, elektro, revize, stavba – Říha koupelny, to je rekonstrukce koupelen a bytových jader. Zednické práce, instalo práce,elektro práce, vč. revizí elektro a plyn. Stavby na klíč, dle přání klienta s možností dodání služeb projektanta,statika a rozpočtáře. Montážní práce.

Projektová dokumentace

projektová dokumentace, projekt, přístavba, stavba – Nabízíme vypracování projektových dokumentací pro stavební povolení i ohlášku stavby. Naší hlavní pracovní náplní je zpracovávání stabvebně-technické části dokumentace, v individuální případech je možné projekt doplnit i o jiné části, např. vodovod, kanalizace atd.. Převážně se specializujeme na projekci menších objektů jako jsou přístavby, nástavby, garáže apod.

Načítání trvalo 0.2088 sekund.