+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kotly CO - kotle na bioma

Klíčová slova: kotle, biomasa, ekologie, tuha paliva, biopaliva

E-mail: kontakt@kotlyco.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?nora 2009

Popis: Nabízíme moderní kotle na tuhá biopaliva a ostatní tuhá paliva. Tyto kotle mohou být vybaveny dalším příslušenstvím. Vyznačují se vysokou účinností a spolehlivostí a širokou škálou výkonu to vše zde naleznete.

Web: www.kotlyco.cz

Další související informace

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

Vytápění domů a bytů,

kotle, vytápění – Vytápět dům můžete mnoha způsoby. Jedním z nich je vytápění kotlem. Nejčastější využití mají kotle na tuhá paliva (pelety, dřevný odpad, uhlí nebo jiná biomasa). Dále se využívají kotle na kapalná paliva, kotle na plynná paliva a elektrokotle.

Načítání trvalo 0.2530 sekund.