+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koupelna24,Obklady,dlažby

Klíčová slova: Obklady koupelna, levné obklay, obklady a dlažby

E-mail: info@koupelna24.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2010

Popis: Koupelna24 nabízí sortiment obkladů, dlažeb, sanitární keramiky a vypracování 3D grafických projektů. V nabídce máme obklady a dlažbu výrobců např. Ceramika Paradyz, Opoczno, Tubtadzin, Nowa Gala, Cersanit, Ceramika Marconi a mnoho jiných.

Web: www.koupelna24.cz

Další související informace

BeneGo s.r.o.

obklady dlažby koupelnové studio obkladačské práce – Společnost BeneGo s.r.o. Pardubice se specializuje na řešení interierů z keramických obkladových materiálů. Koupelny, WC, obklady mezi kuchyňské linky, dlažby v interiéru i exteriéru, terasy a balkóny. Vaše zakázka bude zpracována od grafického návrhu, přes rozpočet, po případnou realizaci se sníženou sazbou DPH. 5 let zkušeností s navrhováním, výběrem materiálů a realizací. Jsme tým lidí, pro který je spokojenost zákazníka nejdůležitějším cílem naší práce.

Tomáš Dymeš - obkladačské

obkladač , obkladači , obklady , dlažby – Provádím obkladačské a pokladačské práce v širokém rozsahu převážně pro soukromé osoby.obkládání rodinných domů, teras, bytových jader, koupelen, pokládání dlažby, obkládání stěn, rekonstrukce koupelen a bytových jader, obezdívky sanitární techniky.

Načítání trvalo -96.62 sekund.