+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koupelna24,Obklady,dlažby

Klíčová slova: Obklady koupelna, levné obklay, obklady a dlažby

E-mail: info@koupelna24.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2010

Popis: Koupelna24 nabízí sortiment obkladů, dlažeb, sanitární keramiky a vypracování 3D grafických projektů. V nabídce máme obklady a dlažbu výrobců např. Ceramika Paradyz, Opoczno, Tubtadzin, Nowa Gala, Cersanit, Ceramika Marconi a mnoho jiných.

Web: www.koupelna24.cz

Další související informace

Tomáš Dymeš - obkladačské

obkladač , obkladači , obklady , dlažby – Provádím obkladačské a pokladačské práce v širokém rozsahu převážně pro soukromé osoby.obkládání rodinných domů, teras, bytových jader, koupelen, pokládání dlažby, obkládání stěn, rekonstrukce koupelen a bytových jader, obezdívky sanitární techniky.

Obklady do koupelny

obklady do koupelny, obklady do kuchyně, dlažby – Obklady, Obklady do kuchyně, kuchyňské obklady, obklady venkovní, obklady a dlažby, venkovní obklady a dlažby, pokládka dlažby, pokládka venkovní dlažby, podlahy, pokládka podlahy, podlahy laminátové a jejich pokládka, podlahy plovoucí a jejich pokládka, podlahy vinylové a jejich podkládka - výčet prací, které pro Vás firma Martin Ruda - mr-tailing.cz zhotoví v nadstandardní kvalitě a za výhodných finančních podmínek.

Obklady dlažby Děčín

Obklady dlažby Děčín – Specializujeme se na prodej obkladů a dlažeb s možností využití i našich služeb jejich montáže. Jsme profesionální firma a nabízíme své služby v Děčíně i jeho okolí. Specializujeme se na prodej obkladů a dlažeb s možností využití i našich služeb jejich montáže. Jsme profesionální firma a nabízíme své služby v Děčíně i jeho okolí.

Načítání trvalo 0.0515 sekund.