+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koupelna24,Obklady,dlažby

Klíčová slova: Obklady koupelna, levné obklay, obklady a dlažby

E-mail: info@koupelna24.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2010

Popis: Koupelna24 nabízí sortiment obkladů, dlažeb, sanitární keramiky a vypracování 3D grafických projektů. V nabídce máme obklady a dlažbu výrobců např. Ceramika Paradyz, Opoczno, Tubtadzin, Nowa Gala, Cersanit, Ceramika Marconi a mnoho jiných.

Web: www.koupelna24.cz

Další související informace

Řezací nástroje a nářadí

řezačka na obklady a dlažbu a kámen, řezák – Výhradní dovozce profesionálního nářadí pro obkladače a dlaždiče. Nabízíme ruční a elektrické řezačky, lamačky, štípačky, diamantové nářadí a další doplňkové nářadí. Distribuce po celé ČR a SROV. Maloobchod, velkoobchod. Půjčovna nářadí. Předváděcí centrum.

Kvalitní obklady a dlažby

obklady, dlažba, obklady do koupelny, mozaiky – Náročné podmínky v koupelnách, kuchyních i jinde v domě nebo ve venkovním prostoru vyžadují kvalitu. Obkladyadlazba.cz nabízí řemeslníkům i kutilům obklady, dlažby a mozaiky s maximální odolností, se snadnou omyvatelností a nenasákavostí.

Obklady do koupelny

obklady do koupelny, obklady do kuchyně, dlažby – Obklady, Obklady do kuchyně, kuchyňské obklady, obklady venkovní, obklady a dlažby, venkovní obklady a dlažby, pokládka dlažby, pokládka venkovní dlažby, podlahy, pokládka podlahy, podlahy laminátové a jejich pokládka, podlahy plovoucí a jejich pokládka, podlahy vinylové a jejich podkládka - výčet prací, které pro Vás firma Martin Ruda - mr-tailing.cz zhotoví v nadstandardní kvalitě a za výhodných finančních podmínek.

Načítání trvalo 0.0670 sekund.