+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koupelnoveboxy.cz

Klíčová slova: koupelnové boxy, sprchové kouty, hydromasážní boxy

E-mail: zapletal@koupelnoveboxy.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. kv?tna 2012

Popis: Specializace na montáže všech typů masážních, parních boxů a koutů. Montujeme kouty a vany všech výrobců a značek, které se prodávají po celé České republice.Jako jediní si poradíme s montáží koupelnového boxu do extrémě malého bytového jádra panelového domu.

Web: www.koupelnoveboxy.cz

Další související informace

Antikondenzační a termoiz

termoizolační nátěr, termoizolační, nátěr, antikon – Nabízíme termoizolační nátěry Maxitherm, které jsou zároveň antikondenzační a snižují kondenzaci vlhkosti ve zdi a zabraňují tak vzniku plísní. Termoizolační a antikondenzační nátěry se používají jako povrchová úprava jak venkovních fasád, tak i interiérů.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Načítání trvalo 0.2069 sekund.