+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koupelny Chrudim

Klíčová slova: Koupelny Chrudim, Obkladač Chrudim

E-mail: rosta.72@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. z??? 2012

Popis: Firma Rostislava Bureše nabízí kvalitní pokládku dlažby a obkladů v rodinných domech, v novostavbách, v bytech a v panelových domech, Pokládku provádím na terasách, balkonech, schodištích, v koupelnách, v bytových jádrech. Pokládám z rektifikované dlažby z gresu, keramické dlažby, porcelánové dlažby a i mnoho dalších materiálů. Dále provádím pokládku mozaik a mozaikové dlažby a obklady bazénů.

Web: www.obkladaci-koupelny-chrudim.cz

Další související informace

Kompletní koupelny

Kompletní koupelny – V našem e-shopu nakoupíte široký sortiment zboží pro koupelny a topení. Doprava po celé ČR. Náš sortiment tvoří kotle, radiátory, ohřívače, obklady a dlažby, krby a kamna, vany, sprchové kouty, atd.

Rekonstrukce bytů

rekonstukce bytů, rekonstrukce koupelny – Kompletní rekonstrukce bytů a domů v Praze a okolí. Využijte zkušeností, které pochází z mnoha úspěšně dokončených realizací, díky kterým dokážeme každému zákazníkovi vhodně poradit a pomoci vybrat nejvhodnější řešení.

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny v panelovém domě, koupelny – Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě a rodinné domy na klíč či dílčí řešení stavby. Rekonstrukce koupelny a kuchyně v panelovém bytě, pokládka plovoucí podlahy, veškeré instalaterské, topenářské, plynařské práce, zednické, sádrokartonářské nebo betonářské práce.

Načítání trvalo 0.0561 sekund.