+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koupelny Chrudim

Klíčová slova: Koupelny Chrudim, Obkladač Chrudim

E-mail: rosta.72@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. z??? 2012

Popis: Firma Rostislava Bureše nabízí kvalitní pokládku dlažby a obkladů v rodinných domech, v novostavbách, v bytech a v panelových domech, Pokládku provádím na terasách, balkonech, schodištích, v koupelnách, v bytových jádrech. Pokládám z rektifikované dlažby z gresu, keramické dlažby, porcelánové dlažby a i mnoho dalších materiálů. Dále provádím pokládku mozaik a mozaikové dlažby a obklady bazénů.

Web: www.obkladaci-koupelny-chrudim.cz

Další související informace

Hotel BOHEMIA CHRUDIM

Hotel BOHEMIA CHRUDIM – Hotel Bohemia je typický městský hotel se 49 pokoji a kapacitou 105 lůžek. Hotel je situován v centru města Chrudimi, vlastní parkoviště před hotelem. Hotel nabízí kvalitní ubytování a stravovací služby ve dvouch střediscích Baraka Music Bar a Restaurace hotelu. K dispozici je i konferenční centrum se 4 místnostmi pro uspořádání jednání, prezentací firem, seminářů atd. Dále je v našem hotelovém komplexu i relaxační centrum (sauna, whirpool, masáže).

abc-rekonstrukce

rekonstrukce bytu,rekonstrukce koupelny, koupelny – rekonstrukce koupelny, rekonstrukce bytů, rekonstrukce interiérů a jednoduché řemeslné práce pro města: Jablonec nad Nisou, Liberec, Prahu, Mladou Boleslav, Jičín, Turnov, Mnichovo Hradiště a Brandýs nad Labem

Koupelny

koupelny – Rekonstrukce koupelny, bytové jádro. Provádíme kompletní rekonstrukce koupelen, bytů a bytových jader pro lokality Liberecka, Mladoboleslavska, Jičínska, Turnovska a Jablonce nad Nisou, včetně všech řemeslných prací.

Načítání trvalo 0.0839 sekund.