+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koupelny Mareš

Klíčová slova: koupelny,rekonstrukce,rekonstrukce koupelny,

E-mail: koupelnymares@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2009

Popis: Koupelny by měly být pohodlné a příjemné. Každý z nás má jiný vkus, požadavky na pohodlí a proto i koupelny každého z nás budou jiné. Společnými silami vytvoříme návrh pro koupelny podle Vašich představ a Vašich finančních požadavků.

Web: www.koupelny-mares.cz

Další související informace

Obkladačské práce Vála

Obkladačské práce,obkladač,obkladači,koupelny – Nabízíme veškeré obkladačské práce, rekonstrukce koupelen, nadstandardní koupelny, přestavby bytových jader,průmyslové budovy,obchody,prodejny rychlost, kvalitu, profesionální přístup, obkladači s 15 letou praxi.

SDZprofin - stavební spol

výstavba, stavby, stavební, rodinné, bytové, domy, – Hlavní stavební činností je výstavba rodinných a bytových domů, občanských staveb, rekonstrukce a opravy staveb, opravy fasád, zateplování budov. Výstavba výrobních provozů, průmyslových a administrativních budov, venkovních ploch, Koordinátor BOZP.

Maneinterier

rekonstrukce,bytového,jádra,plzeň,koupelny,bytu – MANEINTERIER Kamil Nehéz: rekonstrukce bytových jader, bytů i rodinných domů. Interiéry a koupelny na klíč. Provádíme veškeré zednické práce, montáž sádrokartonu, montáž podlah a PVC, zateplení, elektrikářské práce vč. revize.

Načítání trvalo 0.0579 sekund.