+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

kovovýroba - Turnov

Klíčová slova: kovovýroba konstrukce odvrtávání zámečnictví mříže

E-mail: jirka.hales@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ledna 2010

Popis: Zámečnictví, kovovýroba, ocelové prvky, výrobky a konstrukce, kotevní a spojovací prvky pro fasádní profily REHAU aj., komínové krycí stříšky, odvrtávání, otvírání a opravy zámků a dveří, čištění, opravy a nátěry fe. Střech, atd.

Web: www.zamecnictviturnov.eu/

Další související informace

Apleg - Zámečnictví

Zámečnictví , kovovýroba - sloupky , brány – Jsme firma zabývající se kovovýrobou, zakázkovým zámečnictvím - sloupky , brány , branky , ploty , zábradlí , schodiště , mříže. Vyrobíme vše na míru , kvalitně , rychle a v dobrých cenových relacích.

Nůžkové a rolovací mříže

mříže, mříže do oken, rolovací mříže, nůžkové mříž – Mříže Raab nabízí kompletní mřížový servis. Vyrobíme a navrhneme Vám bezpečnostní mříže přesně na míru – nůžkové mříže, rolovací mříže, i bezpečnostní mříže do oken. Naše kvalitní mříže jsou již po celé ČR! Dále nabízíme opravy starších typů mříží od různých dodavatelů za výhodné ceny, výrobu a prodej plotu a bran. Naše mříže a bezpečnostní prvky jsou atestované Národním bezpečnostním úřadem a splňují 2. a 3. stupeň bezpečnosti. Neváhejte a kontaktujte nás! Mříže mohou být nejen bezpečné, ale i okrasou budovy.

Světlíky, konstrukce

Světlíky, Střešní světlíky, Konstrukce střech, Opl – Naše firma se specializuje na střešní světlíky již od počátku svého působení, další práce, které zajišťujeme jsou konstrukce střech, opláštění budov, ocelové konstrukce a zámečnické práce. Světlíky, konstrukce střech, opláštění budov

Načítání trvalo 0.0596 sekund.