+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

kovovýroba - Turnov

Klíčová slova: kovovýroba konstrukce odvrtávání zámečnictví mříže

E-mail: jirka.hales@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ledna 2010

Popis: Zámečnictví, kovovýroba, ocelové prvky, výrobky a konstrukce, kotevní a spojovací prvky pro fasádní profily REHAU aj., komínové krycí stříšky, odvrtávání, otvírání a opravy zámků a dveří, čištění, opravy a nátěry fe. Střech, atd.

Web: www.zamecnictviturnov.eu/

Další související informace

Step-ex

ocelové schody, ocelové zábradlí, konstrukce – Zabýváme se výrobou, dodávkou a montáží ocelových schodišť, zábradlí a ostatních konstrukcí pro občanskou a průmyslovou výstavbu, jako např. přístřešky, ploty, požární žebříky apod. Výrobky dodáváme žárově zinkované nebo v nástřiku základní a vrchní barvou. Můžeme nabídnout kvalitní služby a produkty za rozumné ceny.

KOVO-KLASIK, s.r.o.

kovovýroba,zakázková kovovýroba, zámečnictví – Nabízíme kovovýrobu a zámečnickou činnost. Vyrábíme kontejnery, ocelové konstrukce, balkony. Jsme přímý výrobce. Kovovýroba zajišťuje také běžnou zámečnickou výrobu, po dohodě jsme schopni zajistit i nestandardní kusovou výrobu.

Světlíky, konstrukce

Světlíky, Střešní světlíky, Konstrukce střech, Opl – Naše firma se specializuje na střešní světlíky již od počátku svého působení, další práce, které zajišťujeme jsou konstrukce střech, opláštění budov, ocelové konstrukce a zámečnické práce. Světlíky, konstrukce střech, opláštění budov

Načítání trvalo 0.0630 sekund.