+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KRÁČAL-OBKLADY s.r.o.

Klíčová slova: Obklady, dlažby, podlahy, koupelny

E-mail: info@obklady-kracal.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. z??? 2009

Popis: Montáž a pokládka obkladů a dlažeb, podlahářské práce a rekonstrukce. Nabízíme také nadstandardní služby v oblasti realizace velmi luxusních koupelen.Pro tyto účely máme speciálně vyškolený tým pracovníků.

Web: www.obklady-kracal.cz

Další související informace

Rekonstrukce koupelen

rekonstrukce, koupelny, elektro, revize, stavba – Říha koupelny, to je rekonstrukce koupelen a bytových jader. Zednické práce, instalo práce,elektro práce, vč. revizí elektro a plyn. Stavby na klíč, dle přání klienta s možností dodání služeb projektanta,statika a rozpočtáře. Montážní práce.

Obklady a dlažby

Obklady, dlažby, obkladačství, rekonstrukce bytový – Rodinná firma zaměřující se na obkladačské práce, rekonstrukce bytových jader, chodeb, hal, kuchyní a jiných prostor.

Zámkové dlažby Brno

zámkové, dlažby, Brno – Přemýšlíte, jak vyřešit příjezdovou cestu k Vašemu domu, čím vydláždit terasu, jak provést venkovní schody, zda z kovu, cihel, kamene…, z čeho udělat dokončovací prvky u cestičky, jak vyřešit parkovací místo nebo stání, z čeho vydláždit chodník, jak zpevnit venkovní plochy? Toto je jen malý příklad možností, kde všude využít zámkovou dlažbu. Zámková dlažba je na celý život, a proto byste její pokládku neměli provádět sami, ale měli byste oslovit odbornou firmu, která se pokládkou zabývá profesionálně.

Načítání trvalo 0.0566 sekund.