+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kramostav Plus

Klíčová slova: celové konstrukce, sváření, netlakové části

E-mail: info@kramostav-plus.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. z??? 2010

Popis: Firma vznikla v roce 2009 odloučením od firmy KRAMOSTAV spol. s.r.o, která sa zabývala výrobou a montáží ocelových konstrukcí, GO netlakových častí kotlů od roku 1999. KNOW - HOW nám zůstalo a pro ješte kvalitnější služby jsme se stali držiteli certifikátu ISO 9001.

Web: www.kramostav-plus.cz

Další související informace

Ing. Pavel Staroba

konstrukce, výkresy, ocenění vozidel, oceňování – Ing. Pavel Staroba se zabývá konstrukční činností, oceňováním movitého majetku a posuzováním technického stavu vozidel, strojů a jejich oceňováním. Pro své činnosti získal kvalifikaci studiem na Vysokém učení technickém v Brně.

Ocelové konstrukce, dopra

Ocelové konstrukce, doprava – Jsme přímí výrobci ocelových konstrukcí, dopravníků, pásových dopravníků, válečkových tratí. Provádíme stavební zámečnictví - zábradlí, schodiště. Autodoprava, jeřábnické práce. Prodáváme technické plyny SIAD. Klimatizace, vzduchotechnika.

Ocelové konstrukce

ocelové konstrukce, ocelové haly – Ocelové konstrukce montované haly se skládají z ocelových rámů. Výroba ocelové konstrukce probíhá na základě projekce konstrukce. Zinkování ocelové konstrukce je důležité pro její dlouhou životnost.

Načítání trvalo 0.0613 sekund.