+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kramostav Plus

Klíčová slova: celové konstrukce, sváření, netlakové části

E-mail: info@kramostav-plus.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. z??? 2010

Popis: Firma vznikla v roce 2009 odloučením od firmy KRAMOSTAV spol. s.r.o, která sa zabývala výrobou a montáží ocelových konstrukcí, GO netlakových častí kotlů od roku 1999. KNOW - HOW nám zůstalo a pro ješte kvalitnější služby jsme se stali držiteli certifikátu ISO 9001.

Web: www.kramostav-plus.cz

Další související informace

http://www.aaakatalog.wz.

dopravník, ocelová konstrukce, transport suroviny – Výroba strojů a zařízení pro všeobecné účely, výroba kovových konstrukcí, kotlů, těles a kontejnerů, činnost technických poradců v oblasti cihlářské výroby a technologie jejího zpracování, koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej

Jan Obrtel - Zámečnictví

Kovoobrábění, ocelové konstrukce, sváření, broušen – Kovovýroba a stavební zámečnictví. Nabízíme kovoobrábění, ocelové konstrukce, nerez ocel sváření a broušení. Vyrábíme brány, branky, ploty, vrata. Kovovýroba a stavební zámečnictví. Nabízíme kovoobrábění, ocelové konstrukce, nerez ocel sváření a broušení. Vyrábíme brány, branky, ploty, vrata.

Montované domy Corti

montované domy,montované haly, ocelové konstrukce, – Montované domy Corti představují revoluční způsob bydlení, který je velmi levný a také velmi rychlý, kromě montovaných domů Corti si můžete od nás nechat postavit montované haly Corti, vhodné pro každou firmu.

Načítání trvalo 0.0553 sekund.