+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Krb Studio - krby a kamna

Klíčová slova: Krby,kamna,krbové vložky,udírny,pece,brunner

E-mail: krbstudio@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ledna 2011

Popis: Krby, kamna, krbové vložky, udírny, pece, kachlová kamna, regulační systém DAVID a jejich návrh, stavba, realizace a poradenství. Výrobky od firem Brunner, Burley, Schmid, Flam, Spartherm, Royal Nosta, Kaufmann.

Web: krbstudio.cz

Další související informace

Kamna a krby Vrbata

Krbové vložky,krbové obestavby,krbová kamna – Prodáváme krbové vložky,krbové obestavby z přírodního pískovce a mramoru, krbová kamna,ventilační mřížky,koše na dřevo,krbové nářadí,paravany,kouřovina,teplovzušné rozvody komplet příslušenství pro krby.

KRBY DVOŘÁK

krby,dvořák,kbové vložky,kamna,zahradní krby,pece. – KRBY DVOŘÁK Projektujeme a stavíme krby otevřené, teplovzdušné, teplovodní, akumulační, dále kachlová kamna,pece,zahradní krby, udírny, grily pizzerie. Montujeme teplovzdušné rozvody s nucenou ventilací. Prodáváme krbové vložky, kamna a příslušenství.

Schodiště OK FINAL

schody, schodiště – Firma OK FINAL vyrábí schody a schodiště vnitřní interiérové, vnější, kovové, ocelové, nerezové i dřevěné, mnoha typů, ve vysoké kvalitě opřené o nepřeberné zkušenosti s více než 1800 referencemi spokojených zákazníků.

Načítání trvalo 0.0546 sekund.