+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Krby-obklady-dlažby DROZD

Klíčová slova: krb, krby, kachlová kamna, dlažby, obklady

E-mail: info@krbydrozd.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. listopadu 2008

Popis: Krby-kachlová kamna-teplovzdušné rozvody-dlažby-obklady. To vše vám zajistí firma Drozd. Záruka kvality a spokojenosti. vypracování cenové nabídky je zdarma. Proto nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám i poradíme.

Web: www.krbydrozd.cz

Další související informace

Kamenictví krby Skalský

krb, zahradní krby, altán, obklad, dlažba,pískovec – Kamenictví krby Vladimír Skalský. Rozsáhlá nabídka vnitřních i zahradních krbů, altánů a zahradních kuchyní. Nabízíme kvalitní návrh i zpracování dle Vašich přání a nápadů. Každý krb je originální. Vyrábíme krby z kvalitního materiálu, přírodního pískovce.

Stavebniny

velux, stavebniny ,pouzdra, jap, obklady, nářadí, – Posuvné dveře - pouzdra JAP, obklady fasád, kanalizace, popelnice, střešní okna a doplňky Velux, parapety. Posuvné dveře - pouzdra JAP, obklady fasád, kanalizace, popelnice, střešní okna a doplňky Velux, parapety.

Kachlová kamna Čáslav

Kachlová kamna Čáslav, Kachlové sporáky, Krby – Ve městě Čáslav projektujeme a navrhujeme kachlová kamna (jak z ručně mačkaných kachlů, tak i kachlová kamna z moderní velkoplošné keramiky), kachlové sporáky i krby - zajišťujeme také jejich stavbu.

Načítání trvalo 0.0921 sekund.