+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Krysztalowy Swiat

Klíčová slova: solné panely, solné jeskyně, solné jámy, solné desky

E-mail: info@saltchamber.com

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2008

Popis: Na základě tradicí a zkušeností solných dolů a podzemního sanatoria ve Veličce vyrábíme solné desky, solné panely, stavíme krystalové solné komnaty, solné jeskyně, solné jámy a také tvoříme aranžmá interiérů solí na celém světě.

Web: saltchamber.com

Další související informace

Fotovoltaické panely - GS

fotovoltaické panely, fotovoltaické elektrárny – Dodáváme fotovoltaické panely na malé, střední a velké projekty v ČR a SR. Nabízíme kompletní vyřízení administrativních povolení i samotnou realizaci fotovoltaické elektrárny na klíč. Nabízíme fotovoltaické (solární) panely, realizujeme fotovoltaické elektrárny na klíč.

Modushop.cz - rack krabic

modushop, rack, hliníkové panely, ocelové krabičky – Internetový obchod modushop.cz zajišťuje prodej velmi kvalitních ocelových a hliníkových krabic určených například pro montáž do rack skříní. Krabice a krabičky se dají využít například pro osazení komponenty PC, zesilovačů, předzesilovačů. V nabídce je kompletní sortiment náhradních dílů pro rackové krabice, plechové a hliníkové krabičky, HTPC case skříně a další. Montážní materiál, hliníkové panely a hliníkové nožičky.

Načítání trvalo 0.1097 sekund.