+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KSENA spol s.r.o.

Klíčová slova: úklid, generální, malování, rekonstrukce, vyčistit

E-mail: ksena@agtoptip.eu

Datum vloľení do katalogu: 13. z??? 2010

Popis: Zajišťujeme generální a běžný úklid kanceláří a nebytových prostor, předkolaudační a postavební úklid budov, kanceláří a nebytových prostor, společných prostor domů, kompletní úklid prostorů po rekonstrukci, malování a opravách, mytí oken a výloh včetně rámů, čištění čalouněného nábytku, strojové čištění podlah a koberců mokrou cestou, voskování podlahy. Provádíme pokládku zámkové dlažby při výstavbě a rekonstrukcích dopravních a inženýrských staveb - dlážděná komunikace, ulice a chodníky, dláždění parkovišť, vjezdů a zpevněných ploch. Pracujeme jako subdodavatel stavebních firem i přímý dodavatel. Provádíme nátěry všech typů povrchu s využitím nejnovějších technologií. Malujeme zdi místností i exteriéry, natíráme okna, futra dveří, ploty, mříže.

Web: ksena.cz/

Další související informace

Úklidová služba

úklid, úklidová firma, úklidová služba, úklidové f – Úklid, úklidová firma, úklidová služba, úklidové firmy. Vyzkoušejte naši úklidovou službu a zbavte se starostí s úklidem.Úklid, úklidová firma, úklidová služba, úklidové firmy. Vyzkoušejte naši úklidovou službu a zbavte se starostí s úklidem.

Dřevostavby

montáže, rekonstrukce, dřevostavby, půdní vestavby – LESA MONTERO s.r.o. Je stavební společnost zabývající se montážemi a rekonstrukcemi dřevostaveb, půdními vestavbami a doplňky ze dřevěných prvků. Specializujeme se na rekonstrukce domu OKAL. Naší výhodou je perfektní znalost konstrukce a technologie domu a to nám umožňuje rychle, bezpečně a kvalitně provádět veškeré úpravy s vaším domem.

AWIS úklid

úklid, úklidové služby – Zajistíme pravidelný úklid činžovních a panelových domů, administrativních budov, ambasád, úklid domácnosti či generální úklid před významnými svátky. Pro firmy, které požadují úklid kanceláří, máme připraveny speciální slevové balíčky úklidových služeb.

Načítání trvalo 0.0803 sekund.