+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KSENA spol s.r.o.

Klíčová slova: úklid, generální, malování, rekonstrukce, vyčistit

E-mail: ksena@agtoptip.eu

Datum vloľení do katalogu: 13. z??? 2010

Popis: Zajišťujeme generální a běžný úklid kanceláří a nebytových prostor, předkolaudační a postavební úklid budov, kanceláří a nebytových prostor, společných prostor domů, kompletní úklid prostorů po rekonstrukci, malování a opravách, mytí oken a výloh včetně rámů, čištění čalouněného nábytku, strojové čištění podlah a koberců mokrou cestou, voskování podlahy. Provádíme pokládku zámkové dlažby při výstavbě a rekonstrukcích dopravních a inženýrských staveb - dlážděná komunikace, ulice a chodníky, dláždění parkovišť, vjezdů a zpevněných ploch. Pracujeme jako subdodavatel stavebních firem i přímý dodavatel. Provádíme nátěry všech typů povrchu s využitím nejnovějších technologií. Malujeme zdi místností i exteriéry, natíráme okna, futra dveří, ploty, mříže.

Web: ksena.cz/

Další související informace

Malování pokojů

malování pokojů, malování, malování bytů – Finální úpravy interiérů, renovace oken a dveří, opalování, tmelení atd Nátěry radiátorů, ocelových zárubní, okenních parapatů, ocelových konstrukcí Nátěry bytového nábytku ekologickými zdravotně nazávadnými barvami, nátěry coklů, zábradlí, malování interiérů barvami dle vzorníků tuzemských i zahraničních výrobců, stěrkování stěn, drobné zednické opravy, mytí oken po malování

Vybaveniprouklid.cz

Úklidová chemie a stroje, úklid, čistění – Internetový obchod Vybaveniprouklid.cz nabízí svým zákazníkům jak firmám tak institucím i domácnostem kvalitní čisticí a úklidové stroje a úklidovou techniku. Mezi tyto stroje patří mycí stroje, vysavače s vysokým výkonem, vodní a robotické vysavače a také tlakové a jednokotoučové stroje, extraktory. Zárukou kvality těchto produktů jsou přední výrobci. Pokud vás na našich stránkách zaujala spíše autokosmetika tak věřte, že vám nabízíme jen kvalitní auto šampony, aktivní pěny a jiné odstraňovače nečistot. Nedílnou součástí naší nabídky je také hygienický program, který nabízí sortiment jako toaletní papíry, papírové ručníky, zásobníky, pytle. Ovšem nesmíme, zapomenou, že úklidová chemie Sucitesa, které jsme výhradní distributor pro ČR má výsadní postavení v naší nabídce. Pod pojmem úklidová chemie se skrývají prostředky jako čističe skel, leštidla na dřevo, vosky, odmaštovače a univerzální čisticí přípravky. Vybaveniprouklid.cz vám přeje příjemné nakupování. Všechna používaná chemie má zákonem předepsané technické a bezpečnostní listy, návody a to vše samozřejmě v čekém jazyce. Samozřejmostí je schválení pro použití v rámci celé Evropské unie. Veškeré produkty jsou baleny v kvalitních obalech. Vesměs se jedná o koncentráty, které vám přinášejí maximalizaci zisků a úspory při použití úklidové a čistící chemie. Přesvědčíme Vás, že i vaše mastnota se dá lehce odstranit nebo také, že desinfekce na toaletu či podlahy nemusí vždy nevábně zapáchat.

Zedníci.cz

zedníci, stavby, rekonstrukce, fasády, sádrokarton – Na stránkách WWW.ZEDNICI.CZ se dozvíte více o našich činnostech v oblasti stavebních prací od pronájmu pracovních sil, přes rekonstukce až po kompletní stavby. Základní představu si uděláte pomocí našeho ceníku prací.

Načítání trvalo 3.3026 sekund.