+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kvalitní levné ruční nář

Klíčová slova: nářadí, kladivo, lopata, rýč, krompáč, metr,

E-mail: info@ttn-naradi.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. kv?tna 2012

Popis: Nabízíme prodej a poradenství v oblasti kvalitního ručního nářadí pro stavbu, dům i zahradu. S našim nářadím Vám práce půjde pěkně od ruky a nic Vás nepřekvapí. Naše nářadí je od českých výrobců, elektro nářadí je od světových výrobců. Pokud budete potřebovat poradit s výběrem toho nejlepšího nářadí pro Vaši práci, neváhejte nás kontaktovat. V našem sortimentu naleznete lopaty, krompáče, rýče, kladiva, sekery, kalače, míchačky, stavební kolečka, zednické lžíce, naběračky, prohazovačky, metry, pásma, odlamovací nože, hladítka, špachtle, štětce a mnoho dalšího nářadí.

Web: www.ttn-naradi.cz

Další související informace

Elektrické nářadí

elektrické nářadí, vrtačky – Internetový obchod alfa-naradi.cz vám nabízí širokou škálu profesionálního elektrického nářadí od renomovaných výrobců. Úzká spolupráce s přímými dodavateli zaručuje rychlou dodávku zboží, efektivní řešení reklamací záručního i pozáručního servisu.

Profesionální ruční nářadí. Od vrtaček, pil až po speciální nářadí včetně AKU nářadí.

ruční nářadí, nářadí pro profesionály, vrtačky, ko – http://www.profimake.czVrtačky, pily, kompresory, elektrocentrály... až po speciální nářadí pro profesionály. Kvalitní značky a ověřené typy. Můžeme zaslat na vaši adresu, případně vám vše ukázat v kamenném obchodě.

Ruční nářadí BAHCO

ruční nářadí, zahradnické nářadí – Ruční nářadí BAHCO - Jak už název napovídá, obchod je zaměřen na prodej ručního nářadí značky BAHCO. Ruční nářadí značky BAHCO je synonymem pro kvalitu zaměřenou buď pro profesionální uživatele nebo zapálené kutily. Veškerý sortiment je vyráběn ve vlastních většinou evropských závodech firmy SNA Europe, která je majitelem značky BAHCO. Neváhejte vstoupit do světa ručního nářadí značky BAHCO

Načítání trvalo 0.0637 sekund.