+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KZP real nemovitosti

Klíčová slova: komerční nemovitosti, nemovitosti k bydlení, domy

E-mail: katalogy@netservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ledna 2011

Popis: Zabýváme se developerskou a prodejní činností. Stavíme a prodáváme multifunkční domy, bytové domy, řadové domy i garáže. Hlavní oblastí našeho působení je Praha 4. Naše projekty jsou zaměřené nejen na bydlení, ale i na komerční využití.

Web: www.kzpii.cz

Další související informace

Rodinné domy na klíč od K

rodinné domy, domy, dům, bungalov, bydlení – Rodinné domy na klíč pro Vaši maximální spokojenost. Hlavní činností naší společnosti je výstavba rodinných domů. Projekty rodinných domů v nabídce. Stavební, poradenská, projekční a realitní činnost.

Moderní plastová okna

okna, dveře, domy – Výhody plastových oken jsou především výborná tepelná a protihluková izolace, díky kterým se výrazně zvýší komfort bydlení.

Zateplení střechy Praha

zateplení střechy Praha, zateplení podkroví Praha – Zateplení střechy Praha: zateplení podkroví, zateplení šikmé střechy, zateplení střechy Praha. Zateplení střechy a zateplení podkroví tepelnou izolací, zabránění úniku tepla. Zateplení střechy, zateplení podkroví tepelně izolačním materiálem, včetně následné pokládky střešní krytiny, montáže střešních oken a osazení klempířských prvků.

Načítání trvalo 0.1174 sekund.