+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lepení, tmelení, těsnění

Klíčová slova: Silikonové, polyuretanové, akrylátové, bitumenové

Datum vloľení do katalogu: 11. dubna 2012

Popis: Silikonové, polyuretanové, akrylátové, bitumenové, syntetické a epoxidové tmely, polyuretanové pěny, lepidla, fasádní barvy, lepící pásky, hydrofobizační prostředky a nářadí určené k aplikaci těchto produktů. To je stručný přehled nabízených materiálů.

Web: www.udos.cz

Další související informace

Barevné hodinky Plastichi

hodinky, barevné silikonové, plastichic – Originální, módní barevné italské lehké silikonové hodinky, vážící pouze 10g jsou vhodné ke sportu nebo jako módní doplněk. Vodotěsné do 3 atmosfér. Podrobný popis výhod těchto originálních hodinek.

IMAZINE

silikonové hodinky, silikonové, IMAZINE, ionické – Silikonové ionické hodinky IMAZINE. Silikonové hodinky s funkcí emitace záporných iontů pro zajištění tělesné iontové rovnováhy, uklidnění, snížení napětí, zlepšení kvality spánku, zvýšení odolnosti vůči stresu atd.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Načítání trvalo 2.3684 sekund.