+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lepící pásky Lepíky

Klíčová slova: lepící pásky, protiskluzové, oboustranné, body

E-mail: ssipal@lepiky.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2008

Popis: Prodej lepících pásek, lepících bodů pro lepení bez poškození lepících materiálů, Dále dodáváme protiskluzové páskyn do interiérů i exteriérů a samolepící suché zipy. V našem elektronickém obchodě nakoupíte výhodně a zboží Vám dovezeme druhý den!

Web: www.lepiky.cz

Další související informace

Lepicí body DotFix

Lepicí body DotFix – DotFix polepové body pro vlepovaní a direct mailing, lepení kreditních karet, nalepení vstupenek, vlepení kuponů, nalepování přání, lepení štítků, nalepování plakátů, vlepování vzorků a samplerů do novin a časopisů, fixace předmětů při balení, dárková balení, vizualizace dílen, označování přepravek, lepení girland, lepení dekorací, lepení balonků, lepení pro dočasné přichycení ve výrobě, uzavírání tašek a pytlíků a další příležitosti. Samolepící body můžete využít pro snadné slepení papíru, kartonu, plastu, mezi sebou nebo na dřevo, kov, stěnu, ale také lepení vzorkovnic, lepení katalogů, lepení plakátů na sklo.

Kvalitní lepící pásky

lepící pásky – Packface.eu je nová značka pro kvalitní lepící pásky. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a polepeny speciální technologií, takže barva má větší výdrž. Packface.eu je nová značka pro kvalitní lepící pásky. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a polepeny speciální technologií, takže barva má větší výdrž.

Dětské oblečení

kojenecké oblečení, dětské oblečení z Polska, body – V eshopu nabízím značkové oblečení pro nejmenší děti. Oblečení nakupuji přímo od ověřených polských výrobců. Přímým nákupem mohu zaručit kvalitu a cenovou přístupnost zboží. Nabídka je doplněna bižuteními výrobky.

Načítání trvalo 3.2440 sekund.