+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lepící pásky Lepíky

Klíčová slova: lepící pásky, protiskluzové, oboustranné, body

E-mail: ssipal@lepiky.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2008

Popis: Prodej lepících pásek, lepících bodů pro lepení bez poškození lepících materiálů, Dále dodáváme protiskluzové páskyn do interiérů i exteriérů a samolepící suché zipy. V našem elektronickém obchodě nakoupíte výhodně a zboží Vám dovezeme druhý den!

Web: www.lepiky.cz

Další související informace

Svět obalů

obalové materiály, kartony, folie, pásky, obaly – Specializovaný e-shop www.svet-obalu.cz pro obalové materiály - kartóny, pásky, fólie, sáčky, palety atd. Doručení do 24 hodin kdekoliv v ČR. Dodavatel obalů z vlnité lepenky, obchodní zastoupení Mosburger GmbH.

Emza - laminátory

barvící, pásky, boxy, Brother, bublinkové, Canon – Nabízíme kancelářskou techniku pro konečnou úpravu dokumentů a spotřební materiál pro prezentaci a tisk. Laminátory, skartovače, řezačky, počítačky bankovek, skládačky, rýhovačky a perforovačky. Renz, Fellowes, Ideal, Eba, Rapid, AccuBanker.

LED fórum

LED, žárovky, pásky, lišty, osvětlení, svítidla – Internetové fórum o LED žárovkách, LED páskách, LED lištách, LED zářivkách, dalších LED výrobcích a LED svítidlech. Rádi zdarma poradíme s výběrem vhodného osvětlení s požadovanými parametry dle vašeho přání.

Načítání trvalo 0.0714 sekund.