+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lepící pásky Lepíky

Klíčová slova: lepící pásky, protiskluzové, oboustranné, body

E-mail: ssipal@lepiky.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2008

Popis: Prodej lepících pásek, lepících bodů pro lepení bez poškození lepících materiálů, Dále dodáváme protiskluzové páskyn do interiérů i exteriérů a samolepící suché zipy. V našem elektronickém obchodě nakoupíte výhodně a zboží Vám dovezeme druhý den!

Web: www.lepiky.cz

Další související informace

Lepicí body DotFix

Lepicí body DotFix – DotFix polepové body pro vlepovaní a direct mailing, lepení kreditních karet, nalepení vstupenek, vlepení kuponů, nalepování přání, lepení štítků, nalepování plakátů, vlepování vzorků a samplerů do novin a časopisů, fixace předmětů při balení, dárková balení, vizualizace dílen, označování přepravek, lepení girland, lepení dekorací, lepení balonků, lepení pro dočasné přichycení ve výrobě, uzavírání tašek a pytlíků a další příležitosti. Samolepící body můžete využít pro snadné slepení papíru, kartonu, plastu, mezi sebou nebo na dřevo, kov, stěnu, ale také lepení vzorkovnic, lepení katalogů, lepení plakátů na sklo.

Bělící pásky na zuby

bělící pásky, crest, bělící proužky, – Bělící pásky na zuby Crest za nejnižší ceny na trhu, jsou nejoblíbenějším prostředkem k bělení zubů na světě. Bylo jich už prodáno více než 23 milionů balení. Bělící pásky využívají stejné účinné látky, jakých používají zubní lékaři při ambulantním bělení zubů.

LED fórum

LED, žárovky, pásky, lišty, osvětlení, svítidla – Internetové fórum o LED žárovkách, LED páskách, LED lištách, LED zářivkách, dalších LED výrobcích a LED svítidlech. Rádi zdarma poradíme s výběrem vhodného osvětlení s požadovanými parametry dle vašeho přání.

Načítání trvalo 3.0377 sekund.