+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lešení Farnex

Klíčová slova: pronájem lešení, lešení, zateplení, izolace střech

E-mail: farnex@atlas.sk

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2011

Popis: Farnex, komplexní nabídka služeb v oblasti zateplování domů a tepelné izolace staveb a střech. Poskytujeme pronájem stavebního lešení, revitalizace a rekonstrukce domů i další paletu služeb spojených se stavební činností.

Web: www.farnex.sk

Další související informace

Lešení a bědnění

lešení, použité lešení, lešení Platino – Nové lešení Platino a Libero, prodej použitého lešení, pronájem pojízdného lešení. Dále nabízíme bednění, stropní bednění, střešní výtahy, dočasné oplocení budov a staveb. Komplexní služby montáže a dopravy lešení.

JKK Professional

lešení, žebříky, prodej, stabilo, protec, climtec – Prodej hliníkových žebříků a lešení značky Krause. Určené jak pro domácnosti, tak i profesionálním firmám. Věříme, že z našeho širokého sortimentu si určitě vyberete. Vše za rozumné ceny. Doba dodání: více jak týden.

Foukaná izolace stropu a

Izolace, zateplení, foukaná izolace stropu, foukan – Foukaná izolace - minerální, to je Magmarelax! Foukané izolace MAGMARELAX® je nejprodávanější minerální foukaná izolace u nás a to díky vysoké kvalitě, účinnosti a rychlosti zateplení. Foukaná izolace stropu a zateplení střech | MAGMARELAX.cz

Načítání trvalo 0.0882 sekund.