+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lešení Farnex

Klíčová slova: pronájem lešení, lešení, zateplení, izolace střech

E-mail: farnex@atlas.sk

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2011

Popis: Farnex, komplexní nabídka služeb v oblasti zateplování domů a tepelné izolace staveb a střech. Poskytujeme pronájem stavebního lešení, revitalizace a rekonstrukce domů i další paletu služeb spojených se stavební činností.

Web: www.farnex.sk

Další související informace

Lešení a bědnění

lešení, použité lešení, lešení Platino – Nové lešení Platino a Libero, prodej použitého lešení, pronájem pojízdného lešení. Dále nabízíme bednění, stropní bednění, střešní výtahy, dočasné oplocení budov a staveb. Komplexní služby montáže a dopravy lešení.

Lešení

lešení, půjčovna lešení, pronájem lešení – Plánujete zateplovat fasádu obytného domu, stavbu domu, rekonstrukci, malířské práce a památkářské práce, opravy a údržbu v průmyslovém objektu. Hledáte lešení a způsob, jak ušetřit náklady v rámci Vašeho projektu?

IN-Lešení.cz

Trubkové lešení, rámové lešení, prodej lešení – Poptáváte nové či použité lešení? Vybírejte z naší nabídky. Nejdete u nás trubkové lešení i rámové lešení všech druhů. Připravíme Vám nabídku přímo na míru Vaší firmy. Lešení Vám prodáme, přivezeme i postavíme. Rádi Vám také s výběrem toho pravého lešení pro Vás poradíme.

Načítání trvalo 0.0619 sekund.