+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lešení Farnex

Klíčová slova: pronájem lešení, lešení, zateplení, izolace střech

E-mail: farnex@atlas.sk

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2011

Popis: Farnex, komplexní nabídka služeb v oblasti zateplování domů a tepelné izolace staveb a střech. Poskytujeme pronájem stavebního lešení, revitalizace a rekonstrukce domů i další paletu služeb spojených se stavební činností.

Web: www.farnex.sk

Další související informace

LASMONT s.r.o.

půjčovna lešení, alfix, lešení, lešenář, lešenáři – Zajišťujeme kompletní lešenářský servis, montáž, demontáž a pronájem lešení, dopravu na místo stavby a odvoz zpět. Montujeme rámové lešení, přizpůsobené terénu a objektu, prostorové lešení s modulovým systémem ppro opravu mostů, podskružení mostovek, stavbu kulis, kamerových věží a osvětlovací techniku. Dále pojízdná lešení UniStandard a UniBreit a mobilní střešní konstrukce Layher Kassettendach pro zastřešení objektů, stavebních jam, doků, koncertních pódií, jako ochrana před deštěm. Sestavy z hliníkové slitiny s minimálním počtem dílů zajišťují jednoduchost a rychlost montáže.

Půjčovna lešení - AA lešenářský servis

půjčovna lešení, pronájem lešení, pojízdné lešení – Zajistíme jakékoli lešení či lešenářské služby pro vaši stavbu. Půjčovna lešení, pojízdné lešení, montáž či demontáž lešení a mnohem více. Kontaktujte nás.

Načítání trvalo 0.0783 sekund.