+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Libor Musil - tesařství

Klíčová slova: krov, střecha, oprava, rekonstrukce, kostel, hrad

E-mail: lmusil@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervna 2010

Popis: Tesařství a pokrývačství. Provádíme opravy a rekonstrukce střech a krovů historických objektů - kostelů, zámků a hradů (i památkově chráněných). Opravujeme i objekty zařazené do kulturního dědictví Unesco (Zelená Hora). Dále nabízíme střešní vazby, srubové a roubené stavby a stavby lešení. Vyrábíme překládané historické stropy, ručně tesané trámy a šindelové krytiny. Provádíme chemické ošetření šindelové krytiny a krovů impregnací. Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce.

Web: www.tesarstvi-libormusil.cz

Další související informace

Ludma Service, s.r.o.

oprava, rekonstrukce, hydraulika – Zajišťujeme opravy, rekonstrukce, dodávky a montáž pneumatických a hydraulických zařízení, převodové skříně, hydraulické válce, investiční výstavba, výrobu a montáž technologických celků a náhradních dílů.

Rekonstrukce jádra

rekonstrukce, byt, bytové jádro – Nabízíme rekonstrukce bytových jader a koupelen na klíč. Dodáváme vany, umyvadla, vodovodní baterie, obklady a dlažby. Provedeme rekonstrukci bytového jádra a koupelny v panelovém domě dle Vašich představ. Bytové jádro vyzdíme. Jsme společnost Fronton - Plus s.r.o.

Hodinový manžel Jarda

Oprava, rekonstrukce, dům, zahrada, voda, elektrik – Drobné opravy v domácnosti - výměna zlomené kliky u dveří, špatně fungující zámek, protékající WC a řada dalších. Praskla Vám žárovka (myslím tím skleněná baňka) a bojíte se ji vyměnit? Neváhejte a zavolejte.

Načítání trvalo 0.0586 sekund.