+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Likvidace odpadu Praha

Klíčová slova: likvidace odpadu Praha, likvidace suti Praha

E-mail: servisgapa@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2011

Popis: Likvidace odpadu Praha: likvidace odpadu a suti, zajistíme i stěhování nábytku, vyklízení pozůstalosti, bourací práce. Likvidace odpadu, odvoz na skládku, sběr odpadů na stavbách i ostatních plochách. Odpady naložíme, odvezeme a zlikvidujeme dle zákona o odpadech.

Web: likvidace-odpadu.blgz.cz

Další související informace

Technické Služby

technické služby, odvoz suti, likvidace odpadů – Poskytuje služby komunálního charakteru pro hlavní město Praha, ale i pro obce. Dále pak pro soukromý sektor, ale i pro správy silnic nebo jednotlivé podniky. Provádíme čištění komunikací a zimní údržbu komunikací, úklid komunikací a údržba dopravního značení. Likvidace černých skládek. Pečujeme o zeleň v obcích a městech.

Odvoz odpadu

odvoz odpadu, odvoz suti, odvoz odpadu Praha – Odvoz odpadu Praha a okolí. Odvoz, nakládka odpadu a suti ze stavby. Vyklízení sklepů, půdy a odvoz materiálu. Kontejnerová mezinárodní a vnitrostátní doprava, odvoz kontejnerů do 3, 5 t..

Dveře Praha

Dveře Praha, Praha dveře, dvere Praha, dveře – Dveře interiérové, vchodové, masivní, celoskleněné dveře, také posuvné dveře do pouzdra i na stěnu, lamelové, prosklené dveře. Prodej všech tipů a provedení dveří, Praha a střední Čechy.

Načítání trvalo 0.0603 sekund.