+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Likvidace odpadu Praha

Klíčová slova: likvidace odpadu Praha, likvidace suti Praha

E-mail: servisgapa@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2011

Popis: Likvidace odpadu Praha: likvidace odpadu a suti, zajistíme i stěhování nábytku, vyklízení pozůstalosti, bourací práce. Likvidace odpadu, odvoz na skládku, sběr odpadů na stavbách i ostatních plochách. Odpady naložíme, odvezeme a zlikvidujeme dle zákona o odpadech.

Web: likvidace-odpadu.blgz.cz

Další související informace

Odvoz odpadu Praha

odvoz odpadu Praha, odvoz suti Praha, odvoz odpadu – Odvoz odpadu Praha: odvoz odpadu a suti, dovezeme kontejnery na odpadu přímo na staveniště a zajistíme odvoz. Odvoz odpadu a suti na skládky, prodej písku, zeminy i drti.

Autoservis Praha

autoservis Praha, Praha autoservis, autoservis – Autoservis Praha: pneuservis, autoservis, automyčka. Autoservis - kompletní servisní služby pro majitele osobních i užitkových vozidel. Pneuservis - výměna a oprava pneumatik, alu kol, disků. Pro řidiče je zřízena automyčka, ruční mytí vozidel a leštění karosérie ochrannými laky, důkladné vyčištění interiéru vozidla.

Likvidace autovraků Praha

Likvidace autovraků Praha, Kovošrot Praha, Výkup ž – Ve městě Praha a okolí nabízíme ekologické likvidace autovraků. Likvidace autovraků probíhá na provozovnách Kovošrot Zdice a Hořovice. Zajišťujeme i výkup železa, papíru a prodej hutního materiálu. Likvidace autovraků Praha, kovošrot, výkup železa

Načítání trvalo 3.1804 sekund.