+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Likvidace odpadu Praha

Klíčová slova: likvidace odpadu Praha, likvidace suti Praha

E-mail: servisgapa@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2011

Popis: Likvidace odpadu Praha: likvidace odpadu a suti, zajistíme i stěhování nábytku, vyklízení pozůstalosti, bourací práce. Likvidace odpadu, odvoz na skládku, sběr odpadů na stavbách i ostatních plochách. Odpady naložíme, odvezeme a zlikvidujeme dle zákona o odpadech.

Web: likvidace-odpadu.blgz.cz

Další související informace

Firmy Praha

Firmy Praha, Katalog firem Praha – Katalog firem a služeb pro město Praha a okolí - www.firmy-praha.eu. Více než 80000 firem v naší databázi. Možnost zasílání poptávek a rozšířeného vyhledávání - nejdete přesně to, co potřebujete. Přidejte i Vy Vaši firmu zdarma do našeho katalogu a získejte stálý přísun zákazníků.

Odvoz odpadu Praha

Odvoz odpadu Praha, odvoz suti Praha, odvoz odpadu – Odvoz odpadu Praha: odvoz odpadu a suti, zajistíme i stěhování nábytku, vyklízení pozůstalosti, bourací práce. Odvoz odpadu a suti na skládku, sběr odpadů na stavbách i ostatních plochách. Odpady naložíme, odvezeme a zlikvidujeme dle zákona o odpadech.

Odvoz odpadu Praha

odvoz odpadu Praha, odvoz suti Praha, odvoz odpadu – Odvoz odpadu Praha: odvoz odpadu a suti, dovezeme kontejnery na odpadu přímo na staveniště a zajistíme odvoz. Odvoz odpadu a suti na skládky, prodej písku, zeminy i drti.

Načítání trvalo 0.0625 sekund.