+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Likvidace odpadu

Klíčová slova: Likvidace nebezpečného odpadu Praha

E-mail: auto-pmm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. prosince 2011

Popis: Likvidace nebezpečného odpadu, likvidace olejů, likvidace suti, likvidace odpadu, likvidace nebezpečného odpadu. Ekologické zpracování bezpečných i nebezpečných odpadů dle vyhlášky o nakládání s odpady 383/2001 Sb.

Web: likvidaceodpadu.blgz.cz

Další související informace

Technické Služby

technické služby, odvoz suti, likvidace odpadů – Poskytuje služby komunálního charakteru pro hlavní město Praha, ale i pro obce. Dále pak pro soukromý sektor, ale i pro správy silnic nebo jednotlivé podniky. Provádíme čištění komunikací a zimní údržbu komunikací, úklid komunikací a údržba dopravního značení. Likvidace černých skládek. Pečujeme o zeleň v obcích a městech.

Odvoz a likvidace odpadu

Odvoz odpadu Praha,likvidace odpadu Praha – Odvoz odpadu Praha,likvidace odpadu Praha,odvoz suti,likvidace bioodpadu,prodej písku a štěrku,likvidace sutiOdvoz odpadu Praha,likvidace odpadu Praha,odvoz suti,likvidace bioodpadu,prodej písku a štěrku,likvidace suti

Autoškola Praha 7

Autoškola Praha 7, autosklola Praha 7, autoškola – Autoškola Praha 7: autoškola nabízí kompletní služby v oblasti výcviku a výuky v řízení motocyklů (AM, A1, A), osobních vozidel (B), autobusů (D), nákladních vozidel (C) a přípojných vozidel (E).

Načítání trvalo 0.0783 sekund.