+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Linea střechy s.r.o.

Klíčová slova: střechy, střecha, vazníky, vazník, krovy, krov

E-mail: linea.strechy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. b?ezna 2011

Popis: Vyrábíme dřevěné střechy na klíč a střešní konstrukce. Specializujeme se na moderní a úsporné příhradové střešní konstrukce prvotřídní kvality. Dodáváme a montujeme veškeré střešní krytiny Bramac, Tondach, Lindab, Cembrit, Titanzinek, Ruuki a střešní příslušenství. Vyrobíme pro vás na míru dřevěné příhradové vazníky, stropní a střešní vazníky, vázané krovy i krovy pro atypické konstrukce. Poskytujeme tesařské a klempířské práce. Kalkulace a poradenství zdarma.

Web: www.linea-strechy.cz

Další související informace

EUROTOP Bohemia

střešní krytina, střecha, střešní tašky, keramická – Dovozce keramické střešní krytiny z Francie (Imerys Toiture) a ze Španělska (La Escandella). Velký výběr krytin, netradičních barev a příslušenství. Střecha pro několik generací. Odborné poradenství a projektová příprava.

Strechy-vazniky.cz

střechy, střešní konstrukce, vazníky, krovy, konst – Zabýváme se návrhem, výrobou a montáží střešních konstrukcí. Nabízíme návrhy půdorysů a řezů nosné konstrukce, návrhy nosných konstrukcí, včetně statických výpočtů, a následnou výrobu vaznic, kleštin, sloupků a krovů. V oboru působíme již 15 let.

Dřevostavby Liberec

Dřevostavby, Dřevostavby Liberec, Krovy, Garážová – Zhotovujeme dřevostavby ve vysoké kvalitě dle požadavků zákazníka. Před realizací dřevostavby tedy vytvoříme na základě konzultace s klientem její návrh a posléze přistoupíme k realizaci dřevostavby.

Načítání trvalo 0.1900 sekund.