+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Linea střechy s.r.o.

Klíčová slova: střechy, střecha, vazníky, vazník, krovy, krov

E-mail: linea.strechy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. b?ezna 2011

Popis: Vyrábíme dřevěné střechy na klíč a střešní konstrukce. Specializujeme se na moderní a úsporné příhradové střešní konstrukce prvotřídní kvality. Dodáváme a montujeme veškeré střešní krytiny Bramac, Tondach, Lindab, Cembrit, Titanzinek, Ruuki a střešní příslušenství. Vyrobíme pro vás na míru dřevěné příhradové vazníky, stropní a střešní vazníky, vázané krovy i krovy pro atypické konstrukce. Poskytujeme tesařské a klempířské práce. Kalkulace a poradenství zdarma.

Web: www.linea-strechy.cz

Další související informace

EUROTOP Bohemia

střešní krytina, střecha, střešní tašky, keramická – Dovozce keramické střešní krytiny z Francie (Imerys Toiture) a ze Španělska (La Escandella). Velký výběr krytin, netradičních barev a příslušenství. Střecha pro několik generací. Odborné poradenství a projektová příprava.

Střechy na klíč

Střechy, střechy na klíč, střešní krytiny, střešní – Střechy-AZ.cz s.r.o. realizuje střechy na klíč a dodává střešní krytiny a střešní okna. Hlavní činnost firmy se zaměřuje na kompletní realizaci střech, včetně oprav a rekonstrukcí. Střechy-AZ.cz s.r.o. dále provádí práce izolatérské, zednické, sádrokartonářské a zateplení fasád.

Střechy Kugler

Střechy, pokrývači, klempíři, zedníci, tesaři... – Stavební firma se specializací na stavby, rekonstrukce a opravy střech. Umíme ale i malé stavby, půdní nástavby, zateplení, obklady a dlažby, a spoustu dalších stavebních prací. Poskytujeme nadstandardní záruku 60 měsíců.

Načítání trvalo 0.0552 sekund.