+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Linofol - Blíže k vám

Klíčová slova: Thermofix, Lino Fatra, hydroizolačni fólie, obalo

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2013

Popis: Svým zákazníkům poskytujeme realizace v segmentu podlahových krytin (Thermofix, Lino Fatra), hydroizolačních fólií a speciálních obalových materiálů. Jsme držitelé certifikátů kvality ISO 9001:2008.

Web: www.linofol.cz

Další související informace

Jezírkové fólie

jezirkova folie, jezirkove folie, koupací jezírko – Na našem webu si můžete z pohodlí domova či kanceláře objednat jezírkové fólie, geotextílie, a veškeré příslušenství ke všem těmto produktům za bezkonkurenční ceny. Velkoobchodní a maloobchodní prodej. Využijte našich služeb a pořiďte si své vysněné jezírko.

MIJO-STAV stavby s.r.o.

Rekonstrukce bytovych domu Revitalizace bytovych – Společnost MIJO-STAV stavby s.r.o. nabízí služby v oblasti komplexní revitalizace bytových domů, zateplení obvodového pláště a další. Nabízíme také poradenství v oblasti financování rekonstrukcí a dotací Zelená úsporám.

Kachlová kamna

Kachlová kamna – Společnost zabývající se kompletní dodávkou tepla do Vašich domovů. Cílem společnosti je skloubení nároků na moderní bydlení s technicky vyspělými možnostmi vytápění. Zabýváme se distribucí českých a evropských dodavatelů topných systémů od poradenství, montáž až po pozáruční servis.

Načítání trvalo 0.0608 sekund.