+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lité podlahy, samonivelač

Klíčová slova: lité anhydritové podlahy, cementové podlahy, beton

E-mail: richard.fibiger@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. z??? 2011

Popis: Dodáváme a realizujeme lité podlahy. Jsme specialisté na lité anhydritové podlahy, cementové podlahy, betonové podlahy, ale realizujeme i finální podlahy. Lité podlahy děláme komplexně, od konzultace, přes zaměření, oboje je zdarma, až po realizaci.

Web: www.alip.cz

Další související informace

Kontejnerová doprava

Kontejnerová doprava , stavební suť, Beton – Odvoz sutin - Kontejnery na odvoz stavební suti Odvoz stavební suti z rekonstrukce či demolice, přistavení kontejneru na dohodnutou dobu. Odvoz odpadu - kontejnery na odvoz odpadu odvoz odpadu při vyklízení staveb, budov, hal a skladů, sklepů a půd. Odvoz odpadu při stěhovaní, rekonstrukci a podobně. Dovoz písku, štěrků, stavebních materiálů Dovoz písku v Olomouckém regionu. Sklápěcí kontejnery pro jakékoliv sypké materiály.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Načítání trvalo 0.2039 sekund.