+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LN servis - parapety

Klíčová slova: okenní parapety, těsnění oken, dveřní kliky

E-mail: seo@studiosan.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2009

Popis: Poskytujeme zákazníkům kvalitní venkovní a vnitřní okenní parapety, těsnění oken, dveřní kliky a zámky, kování maco, kotevní materiál, ocelové hmoždinky, turbošrouby, kliky hoppe, okenní kličky, okapnice

Web: www.lnservis.cz

Další související informace

Výroba těsnění

výroba těsnění prodej lepidla tmely Loctite Henkel – Výroba těsnění na zakázku i sériově podle výkresů, rozměrů nebo vzorků. Materiály pryž NBR, SBR, NR, CR, EPDM, silikon, viton, rotěs, plyš, bezazbestový klingerit, fíbr, PU, PE, PVC. Nízké výrobní ceny, flexibilita a spolehlivost. Prodej, eshop, lepidla a tmely na dřevo, na kov, na plasty, na pryž, na dlažbu, na okna, na obklady, na parkety, na sklo, na akvária, na tapety, na střechy, pro truhláře, pro řemeslníky, pro domácnost, pro školáky, kancelářská, průmyslová - plošná, závitová, montážní, kontaktní, vteřinová, dvousložková, silikony, PU pěny. Prodáváme značky Loctite, Soudal, Loxeal, Henkel, Chemopren, Makroflex, Ponal, Pattex, Metylan, Pritt, Ceresit - vše za velmi nízké ceny, odběr možný z kamenné prodejny.

Dveřní kliky, stavební pouzdra

Dveřní kování, kliky na dveře, kování ke dveřím – Prodáváme kvalitní dveřní kování, kliky na dveře od firem Cobra, Eurolaton, AC-T servis, M&T a bezpečnostní kliky od firmy Rostex. Dále nabízíme stavební pouzdra JAP, krbové nářadí a doplňky ke dveřím.

Úklidové práce Praha

úklidové služby, Mytí oken, úklid domácností – Provádíme úklidové práce, mytí, čištění v jakýchkoliv prostorách i o víkendu, svátcích a v nočních hodinách. Nabízíme profesionální a pečlivé úklidové práce. Čistíme koberce mokrou cestou. Používáme pouze šetrné úklidové prostředky.

Načítání trvalo 0.0669 sekund.