+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LN servis - parapety

Klíčová slova: okenní parapety, těsnění oken, dveřní kliky

E-mail: seo@studiosan.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2009

Popis: Poskytujeme zákazníkům kvalitní venkovní a vnitřní okenní parapety, těsnění oken, dveřní kliky a zámky, kování maco, kotevní materiál, ocelové hmoždinky, turbošrouby, kliky hoppe, okenní kličky, okapnice

Web: www.lnservis.cz

Další související informace

Aleš Zeman

úklid, mytí oken, čištění koberců, úklidové firmy, – Úklidová firma Zeman provádí komplexní úklid, mytí oken, čištění koberců, generální a stavební úklid na území Prahy, Kladna a Středočeského kraje. Zajišťujeme pravidelný i jednorázový úklid firem i domácností.

Čištění koberců

čištění koberců, čištění sedaček, mytí oken, – Nabízíme čištění koberců, sedaček a ostatního čalouněného nábytku, kompletní čištění interiérů automobilů a mytí oken. Úklidové služby pro domácnost i firmy provádíme v Praze a okolí. Máme krátké objednávací lhůty a pevně stanovené ceny.

Okenní doplňky snadno a r

okenní doplňky,žaluzie,parapety,sítě proti hmyzu – Široká nabídka okenních doplňků včetně stínicí techniky. Specializace na výrobu a prodej kvalitních žaluzií do dveří i oken, venkovních a vnitřních parapetů, dveřních a okenních sítí proti hmyzu, sušáků na prádlo a střešních oken.

Načítání trvalo 2.9057 sekund.