+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Loctite - levně

Klíčová slova: Loctite, lepidla, těsnění, čističe, silikony

E-mail: info@loctite-levne.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2013

Popis: Prodáváme veškerý sortiment firmy Loctite za vynikající ceny. Zajišťování šroubových spojů, Akrylátová konstrukční lepidla, Epoxydová lepidla Lepidla pro elektroniku, Vteřinová lepidla, Plošná těsnění, Těsnění trubkových závitů, Silikony a silikonová těsnění, Čističe a odmašťovače, Aktivátory a primery, Ochranné nátěry a odrezovače, Maziva Lepidla UV, Lepidla na ložiska a válcové spoje, Lepidla.

Web: www.loctite-levne.cz/

Další související informace

Výroba stavebních hmot

Malty, štuky, lepidla, stěrky, penetrace, omítky – Vyrábíme - malty, štuky, stěrky, lepidla, betony, penetrace, spárovací hmoty, sanační systémy pro vnější i vnitřní použití...Malty, štuky, lepidla, stěrky, penetrace, omítky, sanační systemy, sparovaci hmoty

Schodiště OK FINAL

schody, schodiště – Firma OK FINAL vyrábí schody a schodiště vnitřní interiérové, vnější, kovové, ocelové, nerezové i dřevěné, mnoha typů, ve vysoké kvalitě opřené o nepřeberné zkušenosti s více než 1800 referencemi spokojených zákazníků.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Načítání trvalo 0.1996 sekund.