+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Loctite - levně

Klíčová slova: Loctite, lepidla, těsnění, čističe, silikony

E-mail: info@loctite-levne.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2013

Popis: Prodáváme veškerý sortiment firmy Loctite za vynikající ceny. Zajišťování šroubových spojů, Akrylátová konstrukční lepidla, Epoxydová lepidla Lepidla pro elektroniku, Vteřinová lepidla, Plošná těsnění, Těsnění trubkových závitů, Silikony a silikonová těsnění, Čističe a odmašťovače, Aktivátory a primery, Ochranné nátěry a odrezovače, Maziva Lepidla UV, Lepidla na ložiska a válcové spoje, Lepidla.

Web: www.loctite-levne.cz/

Další související informace

STAVEBNÍ CENTRUM Group

stavební chemie, pažení, bednění, falch, betosan – Stroje a výrobky pro stavebnictví. Půjčovna i prodej malé stavební mechanizace, vysokotlaké vodní čistící techniky Falch. Půjčovna bednění a pažení. Prodej stavební chemie. Zastupujeme značky - LTW, BETOSAN, BASF, Falch, BETONSET. Speciální bobtnavé bentonitové pásky WATERSTOP®. Obedňovací plány zdarma.

Sruby

sruby, kanadské sruby – Kanadské sruby od tesařství Jiří Urban s 5-ti letou záruční dobou a servisem. Návrhy a projekty srubových domů. Dále nabídka zahradních domů a zahradního nábytku. Firma byla založena v r. 1994. Výstavba srubových domů na klíč.

Načítání trvalo 0.2196 sekund.