+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Loctite - levně

Klíčová slova: Loctite, lepidla, těsnění, čističe, silikony

E-mail: info@loctite-levne.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2013

Popis: Prodáváme veškerý sortiment firmy Loctite za vynikající ceny. Zajišťování šroubových spojů, Akrylátová konstrukční lepidla, Epoxydová lepidla Lepidla pro elektroniku, Vteřinová lepidla, Plošná těsnění, Těsnění trubkových závitů, Silikony a silikonová těsnění, Čističe a odmašťovače, Aktivátory a primery, Ochranné nátěry a odrezovače, Maziva Lepidla UV, Lepidla na ložiska a válcové spoje, Lepidla.

Web: www.loctite-levne.cz/

Další související informace

Hydroizolace, sanace, těs

hydroizolace, sanace, těsnění, injektáž, podřezání – Provádíme: hydroizolace, sanace vlhkého zdiva, železobetonových konstrukcí, těsnění tlakové vody, průniků, prostupů, podřezání, injektáž, izolace balkonů teras, dilatace, odstranění vlhkosti, DRIZORO.

Termoizolační nátěry Maxi

termoizolační nátěr, termoizolační, nátěr, antikon – Antikondenzační a termoizolační nátěr Maxitherm je vhodný jako povrchová úprava fasád i interieru. Díky svým termoizolačním vlastnostem sníží náklady na vytápění i klimatizace v létě a zároveň zabraňuje kondenzování vlhkosti ve zdivu a tedy i tvorbě plísní.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Načítání trvalo 0.0819 sekund.