+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LUCA CZ, s.r.o. - kancelářský nábytek, židle a příčky

Klíčová slova: kancelářský nábytek židle příčky

E-mail: igor.mati@luca.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2010

Popis: Společnost s dlouholetou tradicí, zabývající se návrhy a realizacemi kancelářských interiérů a administrativních center. Služba architekta, výkresy v 3D a realizace na klíč jsou samozřejmostí. Krátké dodací lhůty.

Web: www.luca.cz

Další související informace

Inext s.r.o.

Kancelářský nábytek, nábytek pro firmy, firemní ná – Prodáváme kancelářský, hotelový, manažerský a bytový nábytek, konferenční, hotelové a restaurační stoly. Dále sedací soupravy, matrace, jídelny, regály a kancelářské a manažerské židle. Půjčujeme nábytek do kanceláří a pro cathering.

Dřevěný zahradní nábytek

dřevěný zahradní nábytek stoly židle lehátka – Dřevěný zahradní nábytek zpříjemní chvíle strávené na Vaší zahradě, ať už doma nebo třeba na chalupě. Při výběru vhodného zahradního nábytku je třeba věnovat stejnou pozornost jako např. při výběru nábytku do ložnice či obývacího pokoje.

Kancelářský nábytek Binne

kancelářský nábytek, kancelářské židle – Binneland je značka kancelářského nábytku českého výrobce. Design, kvalita a funkčnost představuje u tohoto moderního, a přesto klasického kancelářského nábytku, naší hlavní prioritu. Nabízíme nábytek maximálně bytelný a odolný, aby snesl denní používání a zátěž bez větších známek opotřebení.

Načítání trvalo 0.0587 sekund.