+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LUCA CZ, s.r.o. - kancelářský nábytek, židle a příčky

Klíčová slova: kancelářský nábytek židle příčky

E-mail: igor.mati@luca.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2010

Popis: Společnost s dlouholetou tradicí, zabývající se návrhy a realizacemi kancelářských interiérů a administrativních center. Služba architekta, výkresy v 3D a realizace na klíč jsou samozřejmostí. Krátké dodací lhůty.

Web: www.luca.cz

Další související informace

Zahradní nábytek, doplňky

zahradní nábytek altány fontány kašny stolky židle – antikpraha.cz - zahradní nábytek a doplňky - nákup a prodej starožitností i replik, starožitný nábytek, svítidla, obrazy, sochy, doplňky, lovecké trofeje, zahradní vybavení, sběratelství - numismatika, filatelie

Inext s.r.o.

Kancelářský nábytek, nábytek pro firmy, firemní ná – Prodáváme kancelářský, hotelový, manažerský a bytový nábytek, konferenční, hotelové a restaurační stoly. Dále sedací soupravy, matrace, jídelny, regály a kancelářské a manažerské židle. Půjčujeme nábytek do kanceláří a pro cathering.

Kancelářský nábytek

kancelářský nábytek, regály, kancelářské židle – Kancelářský a kovový nábytek firmy JP Kontakt. Prodáváme kancelářské židle a křesla, sedací soupravy, policové regály a trezory. Dílenský nábytek, židle, stoly, šatní skříně, regály aj.Naše firma zajišťuje kompletní vybavení kanceláří včetně vizualizací interiéru po celé České republice. Dodávaná kancelářské židle a křesla, stoly, regály a další komponenty vybavení splňují nejnáročnější kritéria kvality včetně zdravotních požadavků na ergonomický nábytek, ergonomická křesla a židle.

Načítání trvalo 0.0745 sekund.