+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lukor s.r.o. - prodej a montáž podlahových krytin, interiérových dveří včetně kování.

Klíčová slova: Dřevěné a laminátové podlahy, kobercové čtverce

E-mail: info@lukor.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2009

Popis: Lukor s.r.o. - prodej a montáž podlahových krytin, interiérových dveří včetně kování. Dřevěné a laminátové podlahy, kobercové čtverce, linoleum, pvc, interiérové dveře, kování. Na trhu působíme 15 rokem, máme zkušenosti s řadami velkých projektů i klientských realizací, informace najdete v Referencích.

Web: www.lukor.cz

Další související informace

Dřevěné interiérové dveře

Dřevěné interiérové dveře, dveře a zárubně – Vyrábíme a prodáváme dřevěné interiérové dveře, dveře a zárubně. Nabízíme protipožární dveře, celodřevěné dveře, dveře mechanicky odolné, zárubně obložkové, zárubně dřevěné rámované, zárubně dýhované, kování.

Podlahy Imperial

podlahy, luxusní podlahy, dřevěné podlahy, laminát – Podlahy Imperial nabízí široký sortiment podlahových krytin a to včetně veškerých souvisejících služeb. Vyberte si z nabídky vrstvených, laminátových, masivních, korkových či kamenných podlah. Podlahy Imperial - luxusní podlahy na míru.

Parkety.eu

podlahy, dřevěné podlahy, parkety, renovace parket – Naší specializací je pokládka dřevěných podlah a parket a dále renovace a broušení parket. Další činností je velkoobchodní a maloobchodní prodej podlah a stavební chemie. Dále nabízíme pronájem a servis brusných strojů na podlahy, v naší půjčovně je momentálně k dispozici 20 moderních strojů.

Načítání trvalo 0.0722 sekund.