+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

M.T.S. invest s.r.o.

Klíčová slova: pojízdná lešení, lešení, stavební vrátky, Layher,

E-mail: info@mtsinvest.eu

Datum vloľení do katalogu: 21. listopadu 2010

Popis: Společnost M.T.S. invest s.r.o. se od svého založení specializuje na prodej a pronájem nových a použitých rámových lešení předních evropských výrobců - MJ, Layher a Altrad Plettac assco. Dlouhodobě se řadíme mezi nejvýznamnější dovozce nových a použitých lešení v České republice a na Slovensku. V létech 2007 - 2008 jsem našim zákazníkům dodali, nebo pronajali téměř 250.000 m2 lešení.

Web: www.levne-leseni.cz/

Další související informace

zednické a obklačské prác

Stavební práce-Rekonstrukce bytových jader – Provádím veškeré zednické a obklačské práce, kompletní rekonstrukce bytových jader, osazení plastových a dřevěných oken i dveří a montáž vyhřívané podlahy. Dále pak organizaci Vášeho projektu či renovace. Více informací najdete na stránkách www.LiborChmelina.com

Lešení Farnex

pronájem lešení, lešení, zateplení, izolace střech – Farnex, komplexní nabídka služeb v oblasti zateplování domů a tepelné izolace staveb a střech. Poskytujeme pronájem stavebního lešení, revitalizace a rekonstrukce domů i další paletu služeb spojených se stavební činností.

Lešení

lešení, stavební pomůcky – Pokud sháníte lešení na vaši stavbu, pak jste na správném místě. U společnosti KOV-KV si můžete zakoupit i vypůjčit stavební výtahy i lešení. Všechny naše služby jsou poskytované za velmi rozumnou cenu. Spolehněte se na kvalitu.

Načítání trvalo 0.0755 sekund.