+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MAAG CZ

Klíčová slova: dlažba, obklady, sanita, koupelny, keramická

E-mail: praha@maag-czech.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ledna 2009

Popis: Dodáváme keramické obklady a dlažbu, sanitu a stavební chemii. Zaměřujeme se na velkoobchod i maloobchod. Jsme přímý dovozci zahraničních materiálů, máme tudíž nejnižší ceny na českém trhu. Dodáváme i do zahraničí.

Web: www.maag-czech.cz

Další související informace

EUROTOP Bohemia

střešní krytina, střecha, střešní tašky, keramická – Dovozce keramické střešní krytiny z Francie (Imerys Toiture) a ze Španělska (La Escandella). Velký výběr krytin, netradičních barev a příslušenství. Střecha pro několik generací. Odborné poradenství a projektová příprava.

Rekonstrukce koupelen

rekonstrukce, koupelny, elektro, revize, stavba – Říha koupelny, to je rekonstrukce koupelen a bytových jader. Zednické práce, instalo práce,elektro práce, vč. revizí elektro a plyn. Stavby na klíč, dle přání klienta s možností dodání služeb projektanta,statika a rozpočtáře. Montážní práce.

Obklad,Dlažba

Obklad,Dlažba – Zabýváme se výrobou zámkové dlažby a betonových výrobků. V roce 1997 jsme rozšířili svou činnost o pokládku zámkové dlažby při školách, obchodních centrech, parkovištích, administrativních budovách, okolí rodinných domů a pod.

Načítání trvalo 0.0779 sekund.