+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Madera Teco - dřevostavby

Klíčová slova: dřevostavba, dům na klíč, dřevěná stavba

E-mail: info@maderateco.com

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2011

Popis: Realizace dřevostaveb na klíč. Stavba rodinných a nízkoenergetických dřevěných domů. Instalace a prodej eurooken a dveří. Práce se sádrokartonem, realizace sádrokartonových řešení. Projektování stavby a poradenství.

Web: www.maderateco.com

Další související informace

Dřevostavby na klíč

dřevostavba, montované, nízkoenergetické, na klíč – Provádíme výstavbu rodinných domů na klíč - montované domy, nízkoenergetické a inteligentní dřevostavby, dvojdomky, zděné domy, drobné podzemní stavby. Program Bydlení pro mladé a seniory, sluneční nízkoenergetický dům. Pořadatel Veletrhu bydlení a volného času na Vysočině ve Žďáru nad Sázavou.

Termoizolační nátěry Maxi

termoizolační nátěr, termoizolační, nátěr, antikon – Antikondenzační a termoizolační nátěr Maxitherm je vhodný jako povrchová úprava fasád i interieru. Díky svým termoizolačním vlastnostem sníží náklady na vytápění i klimatizace v létě a zároveň zabraňuje kondenzování vlhkosti ve zdivu a tedy i tvorbě plísní.

CBN.cz - Brusné kotouče,

nářadí, ruční nářadí, brusné kotouče, kleště – Chcete kleště? Chcete brusné kotouče? Chcete jednoduše kvalitní ruční nářadí? Koukněte na web cbn.cz. Tento úžasný server přináší kompletní nabídku ručního nářadí pro všechny práce. Stačí si vybrat. Pořiďte si ruční nářadí levně, rychle a pohodlně.

Načítání trvalo 0.0541 sekund.