+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Madera Teco - dřevostavby

Klíčová slova: dřevostavba, dům na klíč, dřevěná stavba

E-mail: info@maderateco.com

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2011

Popis: Realizace dřevostaveb na klíč. Stavba rodinných a nízkoenergetických dřevěných domů. Instalace a prodej eurooken a dveří. Práce se sádrokartonem, realizace sádrokartonových řešení. Projektování stavby a poradenství.

Web: www.maderateco.com

Další související informace

Rodinné domy na klíč, dře

dřevostavba, nízkoenergetický, dům, na klíč, rodin – Nabízíme výstavbu nízkoenergetických domů na klíč, dřevostavby, zděné stavby. Stavby provádíme včetne základové desky, nebo jen hrubé stavby. Vypracování projektové dokumentace. Služby stavbyvedoucího a stavebního dozoru. Individuální plán výstavby.

plus kompresor

kompresor, kompresory, vzduchove kompresory, – Prodáváme pístové kompresory, šroubové kompresory Atmos a REMEZA, sušiče Hiross, filtry, odvaděče, multiplikátory, ohřívače, vzdušníky a další příslušenství. Záruční i pozáruční servis pístových a šroubových kompresorů a sušiček, montáže a projekty.

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

Načítání trvalo 0.2002 sekund.