+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Malířství Lhota a Mlčkovs

Klíčová slova: Plošiny, Nátěry, Nátěry z plošin, Barvy, Fasády

E-mail: webmaster@lhota-mlckovsky.eu

Datum vloľení do katalogu: 7. listopadu 2009

Popis: Nabízíme pronájem montážních plošin AVIA MP 13 a MB MP22 TELESKOP. Dosah do 22 m, manipulace s předměty do 250 kg. Využijete pro montáže, polepy, ořez stromů, nátěry stožárů a fasád, obecně ve stavebnictví.

Web: www.lhota-mlckovsky.eu/

Další související informace

Zateplení fasád

zateplení fasád, fadády zateplení, fasády – Zateplení fasád Zateplení fasád, zateplení domů včetně dodávky lešení, zateplovací systémy, zateplení, izolace a rekonstrukce střech, izolace proti vlhkosti, izolace zdiva, izolace podlah, izolace balkonů, izolace proti vodě

Barvy Dulux

Barvy Dulux, dulux, barvy, dulux barvy, na dřevo – Barvy DULUX barevné kombinace, barevné trendy. Barvy DULUX jsou zárukou kvality, barvy na stěny, fasády, dřevo a kov. Barvy DULUX mají výbornou prodyšnost a trvanlivost, dají se použít na sádrokarton, omítku, beton, umakart, dřevotřísku.

Pronájem plošiny Praha

plošiny, pronájem plošin, plošiny praha, praha – Plošiny Praha - nabízíme k pronájmu moderní vysokozdvižné plošiny v Praze a Středočeském kraji firmám i jednotlivcům. ve vozovém parku máme výhradně mové a moderní plošiny. Plošiny Praha - nabízíme k pronájmu moderní vysokozdvižné plošiny v Praze a Středočeském kraji firmám i jednotlivcům. ve vozovém parku máme výhradně mové a moderní plošiny.

Načítání trvalo 0.2000 sekund.