+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Maloprodejna spojováku

Klíčová slova: spojovací materiál, kotevní technika, pletivo

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervna 2009

Popis: Nabízíme Vám nákup kvalitního spojovacího materiálu, kotevní techniky, hutních druhovýrobků a nářadí za výhodné ceny. Nakupte rychle a bez čekání, vyberte si z více než 2 tisíc položek, které máme k dispozici skladem.

Web: www.prodejnacb.cz

Další související informace

Kované ploty

ploty,kované ploty, bezpečnostní ploty, pletivo, o – Kované brány stejně jako kované ploty zajišťují estetický a bezpečnostní funkci. Brány pro chodce zajišťují pohodlný přístup přes ohrazené prostory, ale mohou být i zábranou pro nevítaných návštěvníků. Ploty můžeme využít na těchto místech: jako ohrady pro hospodářská zvířata, nebo jako ochrana proti poškozování rostlin, kované ploty jako dekorativne ploty pro vytvoření příjemného prostředí a dotvoření zahrady, jako součást soukromí, jako dočasné omezení pohybu při dopravní odstavení nebo při stavebních pracích, bezpečnostní ploty, jako zábrana.

CBN.cz - Brusné kotouče,

nářadí, ruční nářadí, brusné kotouče, kleště – Chcete kleště? Chcete brusné kotouče? Chcete jednoduše kvalitní ruční nářadí? Koukněte na web cbn.cz. Tento úžasný server přináší kompletní nabídku ručního nářadí pro všechny práce. Stačí si vybrat. Pořiďte si ruční nářadí levně, rychle a pohodlně.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Načítání trvalo 0.0731 sekund.