+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Maneinterier

Klíčová slova: rekonstrukce,bytového,jádra,plzeň,koupelny,bytu

E-mail: info@maneinterier.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. listopadu 2010

Popis: MANEINTERIER Kamil Nehéz: rekonstrukce bytových jader, bytů i rodinných domů. Interiéry a koupelny na klíč. Provádíme veškeré zednické práce, montáž sádrokartonu, montáž podlah a PVC, zateplení, elektrikářské práce vč. revize.

Web: www.rekonstrukcebytovehojadra-plzen.cz

Další související informace

Profesionální výstavba

rekonstrukce, výstavba, realizace, domu, bytu – Profesionální výstavba a rekonstrukce staveb, kompletní rekonstrukce a přestavby rodinných domů, pasivniho domu, panelového bytu. Zajistíme také projektovou dokumentaci, stavební povolení, tlakové zkoušky a revize.

Stavební práce

stavební práce,rekonstrukce,zimní zahrady,koupelny – Ing. Pavel Čermák, Středová 60, Praha 10. Provádíme rekonstrukce koupelen, bytů, domů a stavby nových menších technických objektů ( skleníky, zimní zahrady apod.) s využitím všech profesí. Dále provádíme stavby všemožných betonových skeletů jako jsou opěrné zdi,schodiště a další.

Rekonstrukce a řemesla

rekonstrukce,koupelny,řemesla,interiéry – Rekonstrukce koupelen, interiéru bytu, bytového jádra, nemovitostí, všechna řemesla ve stavenbictví, instalatér, topenář, malíř, obkladač, zedník, elektrikář, zabezpečovací a kamerový systém, podlahy, sadrokartony. Liberec, Jablonec, Mladá Boleslav a Praha, vč. okolí.

Načítání trvalo 0.0532 sekund.