+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Martin František

Klíčová slova: Zemní práce, výkopové práce, odvoz suti, odvoz mat

E-mail: martin.frantisek@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2012

Popis: Hlavní činností naší firmy jsou zemní práce, které obnášejí zejména terénní úpravy. Dále nabízíme výkopové práce, které obnášejí například výkopy základů staveb, výkopy drenážních rých, demoliční práce malého rozsahu, naložení a odvoz suti a další. Naší další činností je také práce s paletizačními vidlemi, skládání a převážení palet s materiálem.

Web: www.zemniprace-trebic.cz

Další související informace

Odvoz odpadu

odvoz odpadu, odvoz suti, odvoz odpadu Praha – Odvoz odpadu Praha a okolí. Odvoz, nakládka odpadu a suti ze stavby. Vyklízení sklepů, půdy a odvoz materiálu. Kontejnerová mezinárodní a vnitrostátní doprava, odvoz kontejnerů do 3, 5 t..

Zemní a výkopové práce

zemní práce – Dovoz kvalitních produktů přímo od výrobce.Dovážíme hotelový nábytek, minibary,hotelové trezory,kongresové židle, hotelové vybavení. Dovážíme pouze od prověřených výrobců které pravidelně navštěvujeme a máme stálý přehled o kvalitě každé dodávky zboží.

Zemní práce, demolice, te

zemní práce, demolice,terénní úpravy – Každý projekt, každá stavba začíná zemními pracemi. DopStav Ostrava poskytuje služby v oblasti zemních prací, ale i demolic, terénních úprav a kontejnerové dopravy. Firma s dlouholetou praxí v oboru, disponující profesionálním vybavením.

Načítání trvalo 0.1822 sekund.