+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Martin František

Klíčová slova: Zemní práce, výkopové práce, odvoz suti, odvoz mat

E-mail: martin.frantisek@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2012

Popis: Hlavní činností naší firmy jsou zemní práce, které obnášejí zejména terénní úpravy. Dále nabízíme výkopové práce, které obnášejí například výkopy základů staveb, výkopy drenážních rých, demoliční práce malého rozsahu, naložení a odvoz suti a další. Naší další činností je také práce s paletizačními vidlemi, skládání a převážení palet s materiálem.

Web: www.zemniprace-trebic.cz

Další související informace

Insel.cz

nsel,insel.cz,zemní práce,pokádání dlažby,zámkové – Výkopové práce,základy a základové desky,bourací práce,odvodnění,kanalizace,chodníky,dlažby,terénní úpravy,zajištění dopravy související se stavební činností.nsel,insel.cz,zemní práce,pokádání dlažby,zámkové dlažby,zámková dlažba,kopání základů,kopání přípojek,voda,plyn,elektřina,inženýrské sítě,kopání kanalizace,teréní úpravy,bourací práce,drenáže

Odvoz odpadu

odvoz odpadu, odvoz suti, odvoz odpadu Praha – Odvoz odpadu Praha a okolí. Odvoz, nakládka odpadu a suti ze stavby. Vyklízení sklepů, půdy a odvoz materiálu. Kontejnerová mezinárodní a vnitrostátní doprava, odvoz kontejnerů do 3, 5 t..

Zemní práce Hanzelka

zemní práce,výkopy,terénní úpravy, vrtání,hloubení – Provádíme výkopy základů a základových pásů pro drobné stavby, výkopy pro inženýrské sítě (vodovod, plynovod, kanalizace), terénní úpravy rovinných i svažitých terénů, nakládání a přemísťování zeminy a jiných materiálů, výkopové a zahrnovací práce, zimní údržba komunikací, hloubení bazénu a jezírek, vrtání děr v zemině do 200 mm, odizolování základů a jejich odvodnění.

Načítání trvalo 0.1959 sekund.