+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masivprodukt

Klíčová slova: Srub,konstrukce,tesaři,tesařství,Blansko,masiv

E-mail: info@masivprodukt.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2013

Popis: Vítejte na našich stránkách masivprodukt. Jste-li z lidí, kteří dokáží ocenit krásu a půvab dřeva, máme Vám co nabídnout. Jsme kolektiv řemeslníků zabývající se zpracováním dřeva. Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou konstrukcí z hraněného řeziva a masivní kulatiny. Mimo jiné spolupracujeme s firmou Kanadské sruby a jsme tvůrci většiny jejich realizací. Stavíme sruby, roubenky i rámové dřevostavby. Samozřejmostí jsou také tesařské práce a po domluvě jsme schopni zajistit i práce jiné, související s Vaší stavbou.

Web: www.masivprodukt.cz

Další související informace

Stavební firma Liberec

Stavební firma, ZE stavby s.r.o., stavba, rekonstr – Nabízíme kompletní portfolio stavebních prací. Od výkopu, po položení střechy. Pokud hledáte dodavatele hrubé stavby, stavby domu nebo rekonstrukce domu, bytu či bytového jádra? Vybíráte z více stavebních firem? Zkuste nás kontaktovat. Mimo vyšší kvality vám možná dokážeme nabídnou i nižší cenu.

Foukaná izolace

foukaná izolace, foukaná izolace cena, – Foukaná tepelná izolace se nevybírá jen podle ceny, hlavním kritériem by měla být především kvalita. Foukanou izolací lze zateplovat celou budovu bez ohledu na její stáří. Zateplování budov produktem Climatizer Plus provádějí dobře vyškolení pracovníci. Orientační cenu za foukanou izolaci Climatizer Plus lze zjistit pomocí webového interaktivního ceníku, díky němuž můžeme snadno spočítat náklady na různé varianty izolování nemovitosti.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Načítání trvalo 0.2563 sekund.