+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masivprodukt

Klíčová slova: Srub,konstrukce,tesaři,tesařství,Blansko,masiv

E-mail: info@masivprodukt.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2013

Popis: Vítejte na našich stránkách masivprodukt. Jste-li z lidí, kteří dokáží ocenit krásu a půvab dřeva, máme Vám co nabídnout. Jsme kolektiv řemeslníků zabývající se zpracováním dřeva. Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou konstrukcí z hraněného řeziva a masivní kulatiny. Mimo jiné spolupracujeme s firmou Kanadské sruby a jsme tvůrci většiny jejich realizací. Stavíme sruby, roubenky i rámové dřevostavby. Samozřejmostí jsou také tesařské práce a po domluvě jsme schopni zajistit i práce jiné, související s Vaší stavbou.

Web: www.masivprodukt.cz

Další související informace

Schodiště OK FINAL

schody, schodiště – Firma OK FINAL vyrábí schody a schodiště vnitřní interiérové, vnější, kovové, ocelové, nerezové i dřevěné, mnoha typů, ve vysoké kvalitě opřené o nepřeberné zkušenosti s více než 1800 referencemi spokojených zákazníků.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Načítání trvalo 0.1930 sekund.