+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masivprodukt

Klíčová slova: Srub,konstrukce,tesaři,tesařství,Blansko,masiv

E-mail: info@masivprodukt.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2013

Popis: Vítejte na našich stránkách masivprodukt. Jste-li z lidí, kteří dokáží ocenit krásu a půvab dřeva, máme Vám co nabídnout. Jsme kolektiv řemeslníků zabývající se zpracováním dřeva. Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou konstrukcí z hraněného řeziva a masivní kulatiny. Mimo jiné spolupracujeme s firmou Kanadské sruby a jsme tvůrci většiny jejich realizací. Stavíme sruby, roubenky i rámové dřevostavby. Samozřejmostí jsou také tesařské práce a po domluvě jsme schopni zajistit i práce jiné, související s Vaší stavbou.

Web: www.masivprodukt.cz

Další související informace

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Rekonstrukce bytu Praha 4

rekonstrukce bytu Praha 4, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 4: rekonstrukce podkroví, rekonstrukce kanceláře, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny a kuchyně, rekonstrukce a výstavba podkroví včetně elekrikářských, instalatérských i topenářských prací, pokládka podlahových krytin. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce podkroví, zajištění dokumentace i materiálu, ekologická likvidace odpadu.

Načítání trvalo 0.2796 sekund.