+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masivprodukt

Klíčová slova: Srub,konstrukce,tesaři,tesařství,Blansko,masiv

E-mail: info@masivprodukt.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2013

Popis: Vítejte na našich stránkách masivprodukt. Jste-li z lidí, kteří dokáží ocenit krásu a půvab dřeva, máme Vám co nabídnout. Jsme kolektiv řemeslníků zabývající se zpracováním dřeva. Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou konstrukcí z hraněného řeziva a masivní kulatiny. Mimo jiné spolupracujeme s firmou Kanadské sruby a jsme tvůrci většiny jejich realizací. Stavíme sruby, roubenky i rámové dřevostavby. Samozřejmostí jsou také tesařské práce a po domluvě jsme schopni zajistit i práce jiné, související s Vaší stavbou.

Web: www.masivprodukt.cz

Další související informace

Dřevostavby

montáže, rekonstrukce, dřevostavby, půdní vestavby – LESA MONTERO s.r.o. Je stavební společnost zabývající se montážemi a rekonstrukcemi dřevostaveb, půdními vestavbami a doplňky ze dřevěných prvků. Specializujeme se na rekonstrukce domu OKAL. Naší výhodou je perfektní znalost konstrukce a technologie domu a to nám umožňuje rychle, bezpečně a kvalitně provádět veškeré úpravy s vaším domem.

CBN.cz - Brusné kotouče,

nářadí, ruční nářadí, brusné kotouče, kleště – Chcete kleště? Chcete brusné kotouče? Chcete jednoduše kvalitní ruční nářadí? Koukněte na web cbn.cz. Tento úžasný server přináší kompletní nabídku ručního nářadí pro všechny práce. Stačí si vybrat. Pořiďte si ruční nářadí levně, rychle a pohodlně.

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

Načítání trvalo 0.0606 sekund.