+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Meffert CZ

Klíčová slova: omítky, nátěry, malby, sanace, zateplení

E-mail: meffert@meffert.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervence 2013

Popis: Meffert.cz je specialistou na povrchové úpravy staveb - malby, nátěry, omítky, sanace a zateplení. Nabízíme profesionální řešení velkým i malým firmám, soukromníkům i domácnostem. Výhradní zastoupení firem Düfa, Profitec, Meffert pro českou republiku

Web: www.meffert.cz

Další související informace

Zelená úsporám

zelená úspora, zateplení, izogarant – Přijďte se poradit! Zateplujte, teď se to vyplatí! Program je určen pro vlastníky rodinných a bytových domů a to pro fyzické i právnické osoby. Přijďte se poradit! Zateplujte, teď se to vyplatí! Program je určen pro vlastníky rodinných a bytových domů a to pro fyzické i právnické osoby.

Foukaná izolace

foukaná izolace, tepelné izolace, zateplení – Provádíme foukané izolace objektů jako novostavby, průmyslové budovy, izolace rodinných domů dále například duté stropy, šikminy, stěny, zahradní domky. Provádíme foukané izolace objektů jako novostavby, průmyslové budovy, izolace rodinných domů dále například duté stropy, šikminy, stěny, zahradní domky.

Sanacea vysoušení staveb

izolace, omitky, sanace – Provádíme izolace zdiva podřezáním, injektáže, elektroosmozu ,vzduchoizolační systémy, sanační omítky, kompletní sanace staveb. Prodáváme vlastní sanační materiály. Dále nabízíme návrhy, projekty a realizace po celé ČR. 25 let zkušenosti v oboru.

Načítání trvalo 0.3135 sekund.