+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MERLLING spol. s r.o.

Klíčová slova: plastová okna, garážová vrata, pohony bran, rolety

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervna 2010

Popis: Naše společnost se zabývá prodejem a montáží garážový vrat od firmy Hörmann, pohony garážových vrat a vjezdových vrat. Dále nabízíme prodej, montáž a servis plastových oken a dveří od výrobce Kömmerling. V naší nabídce jsou také sluneční markýzy.

Web: www.merlling.cz

Další související informace

Ferropolymer spol. s r.o

plastová okna, dveře, vrata, brány – Montáž plastových oken, dveří, prosklených stěn a fasád. Dodávka a montáž žaluzií, parapetů, sítí, střešních oken, garážových vrat. Od založení vyrábí všechny druhy plastových prvků z materiálu německé firmy INOUTIC-DECEUNINCK.

Garážová vrata a pohony

garážová vrata, pohon garážových vrat, pohony vrat – Pojmem "závory" a "pohony bran" označujeme všechna zařízení a řešení pro kontrolu a uzavírání vjezdů na oplocené či jinak ohraničené pozemky, uzavřené dvory, zahrady atd. Pomocí závor a zábran také jednoduše řešíme kontrolu vjezdů a vstupů. Závory nachází využití většinou u komerčních a průmyslových objektů. Automatické závory je vhodné použít pro hromadná parkoviště, vjezdy nebo k ochraně pěších zón. Dodáváme pohony bran, pohony vrat, garážové pohony a příslušenství k automatizaci bran. Pokud zvažujete, že si pořídíte garážová vrata, pak jste na správné adrese. Cenově velice příznivá garážová vrata.

Načítání trvalo -96.32 sekund.