+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

METALART s.r.o.

Klíčová slova: Alpolic, Metalart, Lumiflon, Kovové Profily, bond

E-mail: seo@metalartcz.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2008

Popis: Alpolic je sendvičová deska používaná k opláštění budov, fasád, podhledů, interiérů, tvoří ji dva krycí hliníkové plechy spojené požárně odolným jádrem, výhradní distributor pro ČR a SK je společnost Metalart s.r.o.

Web: www.metalartcz.cz/

Další související informace

Zámečnická výroba

konstrukce, ohýbané profily, průmyslová okna, – Naše společnost se specializuje na zámečnickou výrobu z oceli a hliníku s možností výroby a montáže po celé ČR. Mezi nabízené produkty patří konstrukce, ohýbané profily, průmyslová okna, markýzy, skleníky a další zámečnické výrobky.

Úklidové potřeby Fečo

kovové zásobníky, hygienické potřeby, tekutá mýdla – Hygienické a úklidové potřeby pro firmy a domácnosti. V e-shopu najdete kovové zásobníky, hygienické potřeby, čistící prostředky, toaletní papír, tekutá mýdla, kuchyňské utěrky a další potřebné přípravky pro domácnost nebo firmy.

Vítěz - poháry, medaile

poháry, medaile, kovové diplomy, papírové diplomy, – Prodej pohárů, medailí, kovových a papírových diplomů, figurek a dalších sportovních trofejí. Výroba medailí, klíčenek, přívěsků, logoprintů a butonů dle Vašeho vlastního návrhu. Gravírování do plastu i kovu.

Načítání trvalo 0.0534 sekund.