+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

METALART s.r.o.

Klíčová slova: Alpolic, Metalart, Lumiflon, Kovové Profily, bond

E-mail: seo@metalartcz.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2008

Popis: Alpolic je sendvičová deska používaná k opláštění budov, fasád, podhledů, interiérů, tvoří ji dva krycí hliníkové plechy spojené požárně odolným jádrem, výhradní distributor pro ČR a SK je společnost Metalart s.r.o.

Web: www.metalartcz.cz/

Další související informace

Techniky prodlužování vlasů

Bond plus,prodloužené vlasy,prodlužování vlasů – Prodlužování metodou Bond plus-V současné době patří mezi nejdokonalejší a nejoblíbenější metody prodlužování vlasů. Přidané prameny jsou k vlasům uchyceny plastovým pojítkem, které se po zahřátí speciální přístrojem smrští.

Alunet hliníkové profily

Hliníkové profily, hliníkové chladiče,plechy – Internetový obchod, ve kterém najdete nepřeberné množství hliníkových profilů, plechů a další sortiment, který se hliníkových profilů týká. Hliníkové profily jsou vyráběny ze slitin řady AlMgSi a to ne náhodou, tyto slitiny vynikají velmi dobrou svařitelností, obrobitelností, mají velmi dobrou pevnost, lehkost, odolávají korozi a jsou dobře tvářitelné.

KOVOVE-MODELY-DEKORACE.CZ

modely, kovové modely, kovové modely aut,dekorace – Internetový prodej historických kovových modelů aut, lodí, letadel, motocyklů a dalších dekorací do bytu. Jsme jediný internetový obchod v České republice, který Vám nabízí luxusní historické dekorativní kovové modely. Námi nabízené modely jsou ideální pro použití jako dekorace do Vaši ložnice, jídelny, koupelny, nebo jako hlavní dekorační prvek obývacího pokoje, nebo kanceláře. Všechny nabízené modely jsou skladem!

Načítání trvalo 0.0748 sekund.