+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MFP dosky

Klíčová slova: mfp dosky, drevotrieska, vrstvená doska, frézovani

E-mail: rosnicka@rosnicka.sk

Datum vloľení do katalogu: 30. srpna 2013

Popis: Multifunkčné dosky vyrobené na báze dreva, dlhých triesok, ktoré sú kompaktne zlisované pri veľkom tlaku do tvaru dosky – panelu a má charakter rastlého dreva. Ekologický výrobok na širokú škálu použitia ako konštrukcia skeletov, pokrytie podláh, podbitie krytín a iné.

Web: www.mfpdosky.sk

Další související informace

Srdce a jeho nemoci

srdce,arytmie,infark myokardu, angina pectoris – Srdce je životně důležitý dutý svalový orgán, který zajišťuje prokrvování všech ostatních orgánů. Tím je zásobí kyslíkem, živinami a odvádí odpadní látky. Srdeční onemocnění se řadí mezi nejčastější příčinu úmrtí u nás i ve světě.

MÖBEL FABRIK s.r.o.

ohraňovanie, drevotrieska, pracovné dosky, nábytk – Malo a veľkoobchod nábytkárskeho polotovaru. Kovanie, drevotriesky, rezanie na mieru drevotrieskovej dosky, skrutky,pracovné dosky,montáž a demontáž nábytku,návrh a realizácia nábytku. Malo a veľkoobchod nábytkárskeho polotovaru. Kovanie, drevotriesky, rezanie na mieru drevotrieskovej dosky, skrutky,pracovné dosky,montáž a demontáž nábytku,návrh a realizácia nábytku.

Drevotriesky Bučina, Egge

drevotriesky, stolárstvo, dosky, podlaha – Veľkoplošný materiál pozostávajúci z drevených triesok, hoblín, pilín a pod. s pridaním živíc prírodného či syntetického charakteru vyrobený lisovaním za tepla. Zárukou kvality je nákup od renomovaných výrobcov ako sú Egger, Pfleiderer, Bučina či Kronopol.

Načítání trvalo 0.0527 sekund.