+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MFP dosky

Klíčová slova: mfp dosky, drevotrieska, vrstvená doska, frézovani

E-mail: rosnicka@rosnicka.sk

Datum vloľení do katalogu: 30. srpna 2013

Popis: Multifunkčné dosky vyrobené na báze dreva, dlhých triesok, ktoré sú kompaktne zlisované pri veľkom tlaku do tvaru dosky – panelu a má charakter rastlého dreva. Ekologický výrobok na širokú škálu použitia ako konštrukcia skeletov, pokrytie podláh, podbitie krytín a iné.

Web: www.mfpdosky.sk

Další související informace

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Drevotriesky Bučina, Egge

drevotriesky, stolárstvo, dosky, podlaha – Veľkoplošný materiál pozostávajúci z drevených triesok, hoblín, pilín a pod. s pridaním živíc prírodného či syntetického charakteru vyrobený lisovaním za tepla. Zárukou kvality je nákup od renomovaných výrobcov ako sú Egger, Pfleiderer, Bučina či Kronopol.

Načítání trvalo 0.0627 sekund.