+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MFP dosky

Klíčová slova: mfp dosky, drevotrieska, vrstvená doska, frézovani

E-mail: rosnicka@rosnicka.sk

Datum vloľení do katalogu: 30. srpna 2013

Popis: Multifunkčné dosky vyrobené na báze dreva, dlhých triesok, ktoré sú kompaktne zlisované pri veľkom tlaku do tvaru dosky – panelu a má charakter rastlého dreva. Ekologický výrobok na širokú škálu použitia ako konštrukcia skeletov, pokrytie podláh, podbitie krytín a iné.

Web: www.mfpdosky.sk

Další související informace

Jak se zbavit vrásek

krém na vrásky, vyhlazení vrásek, vichy, vichy nor – Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici. Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici.

Tvorba www stránek

Tvorba www stranek, webdesign chovatelské stanice – Tvorba www stránek pro chovatelské stanice a milovníky zvířat. Uvedeme Vás do světa zvířat tak jak ho ještě neznáte. Také vytváříme vizitky do tisku, loga, banery a také reklamu do schránek i jiné. Webdesign Nozomi tvoří jednotlivé obrazy na zakázku dle přání zákazníka.

Drevotriesky Bučina, Egge

drevotriesky, stolárstvo, dosky, podlaha – Veľkoplošný materiál pozostávajúci z drevených triesok, hoblín, pilín a pod. s pridaním živíc prírodného či syntetického charakteru vyrobený lisovaním za tepla. Zárukou kvality je nákup od renomovaných výrobcov ako sú Egger, Pfleiderer, Bučina či Kronopol.

Načítání trvalo 0.0658 sekund.