+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mikropiloty zemní kotvy

Klíčová slova: Zemní kotvení, mikropiloty, sanace staveb, statika

E-mail: Aba.tabor@cistaposta.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2010

Popis: Firma se zaměřuje na sanace budov a statiku budov. Zahrnující použití mikropiloty, sanace betonu, vysoušení zdiva a v neposlední řadě i stavební práce. Abastako s.r.o | Tábor - Náchod | +420 381 255 122

Web: www.abastako.cz

Další související informace

Rocknet - výškové práce,

výškové práce, sanace skal, sanace mostů, gabiony, – Společnost Rocknet s.r.o. provádí výškové práce, sanace skal a mostů, síťování, bourací a potápěčské práce, gabiony - opěrné zdi. Dále nabízí řešení stavebních problémů s zpevňováním svahů a skal, rekonstrukce komínů a chladírenských věží.

Vizualizace 3D - profesio

vizualizace, vizualizace staveb, vizualizace – Profesionálni vizualizace staveb - exteriery i interiery. Statické vizualizace i animace a virtuální prohlídky.Profesionálni vizualizace staveb - exteriery i interiery. Fotorealistické vizualizace kuchyní, koupelen, a ostatních interierů. Animace a virtuální prohlídky budov - otáčení objektem, průchod bytem. Zpracováváme také produktové vizualizace.

Architektonická kancelář

Architektonická kancelář, Architekt, návrh staveb, – Architektonická kancelář, architekt, Ing. Arch. Karel Hanzlík nabízí služby v oblasti navrhování staveb, projektování staveb a urbanismu. Architektonické návrhy staveb, návrhy interiérů, projektová činnost, projektová dokumentace.

Načítání trvalo 0.1004 sekund.