+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Minor-stavební s.r.o.

Klíčová slova: hrubé stavby, zámkové dlažby, základové desky

E-mail: srba@zateplujemedomy.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. prosince 2009

Popis: Provádíme všechny druhy stavebních prací. Převážně se zaměřujeme na hrubé stavby domů, základové desky, zámkové dlažby a fasády včetně zateplování. Stavební práce provádíme v Českých Budějovicích a v sousedních okresech v rámci Jihočeského kraje. Speciální nabídka: V rámci programu zelená úsporám rádi svým zákazníkům zajistíme veškeré potřebné úkony pro získání dotace.

Web: www.zateplujemedomy.cz

Další související informace

MUGL stavebnictví Netolic

zemní práce, hrubé stavby, rekonstrukce bytových – Naše stavební firma provádí stavby na klíč.Provádíme rekonstrukce a přestavby domů,bytů,střech zateplování,izolace,zemní práce,půdní přestavby,zemní práce,zámkové dlažby. Dopravu a prodej stavebních materiálů,štěrků a písků.

Stavby, rekonstrukce, dem

Stavby, rekonstrukce, demolice – Rádi byste postavili rodinný dům bez starostí? Stavební firma Šoukal Vám postaví dům dle Vašich představ. Zabýváme se precizní stavbou domů, demolicemi původních staveb i rekonstrukcí domů a bytů. Stavební firma pro Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou a okolí. Postavíme Vám nový dům, provedeme rekonstrukci bytu a zajistíme vyklizení a odvoz odpadu a sutin. Kromě stavby domů a jejich rekonstrukce nabízíme také služby spojené se stavbou jako je vodoinstalace, elektroinstalace, zámečnické práce, kovářské a klempířské práce, kamenické práce a další. Pro stavbu nového domu, rekonstrukci domu či bytu stávajícího nebo pro demolici stavby nás neváhejte kontaktovat. Stavební firma Šoukal je řešením Vaší stavby domu.

Načítání trvalo 0.0826 sekund.