+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Minor-stavební s.r.o.

Klíčová slova: hrubé stavby, zámkové dlažby, základové desky

E-mail: srba@zateplujemedomy.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. prosince 2009

Popis: Provádíme všechny druhy stavebních prací. Převážně se zaměřujeme na hrubé stavby domů, základové desky, zámkové dlažby a fasády včetně zateplování. Stavební práce provádíme v Českých Budějovicích a v sousedních okresech v rámci Jihočeského kraje. Speciální nabídka: V rámci programu zelená úsporám rádi svým zákazníkům zajistíme veškeré potřebné úkony pro získání dotace.

Web: www.zateplujemedomy.cz

Další související informace

Los Kachlos - koupelny

Los Kachlos, španělské obklady, dlažby, sprchy – Firma Los Kachlos nabízí španělské obklady a dlažby, sprchové kouty, vany, umyvadla, vodovodní baterie, sanitární keramiku a koupelnový nábytek. Provádí také 3D návrhy Vaší koupelny, realizace na klíč a výrobu nábytku. Provozuje koupelnová studia.

IGI Bau - Stavby na klíč

stavby na klíč, hrubé stavby, rekonstrukce, – Provádíme stavební práce všeho druhu, od stavby rodinných domů na klíč přes hrubé stavby až po kompletní rekonstrukce rodinných domů. Zajistíme také projektové zpracování, potřebnou dokumentaci a povolení.

pokládka zámkové dlažby

pokládka zámkové dlažby, strojní pokládka zámkové – Strojní i ruční pokládka zámkové dlažby o větších i menších rozlohách. Budování zpevněných ploch komunikací, parkovišť, okolo rodinných domů, chat i v zahradách. Doprovodným programem je výstavba schodišť a zpevněných svahů z betonových tvarovek.

Načítání trvalo 3.4299 sekund.