+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MISTA Trading s.r.o.

Klíčová slova: žebříky, teleskopické žebříky, skladací žebříky

E-mail: obchod@trystar.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2009

Popis: Internetový prodej teleskopických žebříků, multifunkčních hliníkových žebříků a pracovních plošin v různých délkách za velkoobchodní ceny. S námi se dostanete snadno výše. Výhodné velkoobchodní ceny jsou pro všechny zákazníky. Velmi kvalitní a propracované zboží s velmi malými nároky na skladování a manipulaci. Velmi lehké.

Web: www.trystar.cz

Další související informace

Stavební firma Liberec

Stavební firma, ZE stavby s.r.o., stavba, rekonstr – Nabízíme kompletní portfolio stavebních prací. Od výkopu, po položení střechy. Pokud hledáte dodavatele hrubé stavby, stavby domu nebo rekonstrukce domu, bytu či bytového jádra? Vybíráte z více stavebních firem? Zkuste nás kontaktovat. Mimo vyšší kvality vám možná dokážeme nabídnou i nižší cenu.

První KEY-STAV, a.s.

stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činn – Hlavní náplní společnosti jsou dodávky stavebních a montážních prací včetně veškerých materiálů a inženýrských činností na nových stavbách, rekonstrukcích a opravách.stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činnost, stavby, rekonstrukce, opravy, stavebnictví, key-stav, keystav, pozemní, ostrava, český-těšín, třinec, jablunkov

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Načítání trvalo 0.2228 sekund.