+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MISTA Trading s.r.o.

Klíčová slova: žebříky, teleskopické žebříky, skladací žebříky

E-mail: obchod@trystar.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2009

Popis: Internetový prodej teleskopických žebříků, multifunkčních hliníkových žebříků a pracovních plošin v různých délkách za velkoobchodní ceny. S námi se dostanete snadno výše. Výhodné velkoobchodní ceny jsou pro všechny zákazníky. Velmi kvalitní a propracované zboží s velmi malými nároky na skladování a manipulaci. Velmi lehké.

Web: www.trystar.cz

Další související informace

Nové lešení a žebříky Krause

lešení,žebříky,půjčovna,Krause,Stabilo – Prodej, poradenství a půjčovná hliníkových žebříků a lešení. Nabízíme produkty Krause, Stabilo, Corda, Monto-Profi, Protec a další. Prodej, poradenství a půjčovná hliníkových žebříků a lešení. Nabízíme produkty Krause, Stabilo, Corda, Monto-Profi, Protec a další.

Antikondenzační a termoiz

termoizolační nátěr, termoizolační, nátěr, antikon – Nabízíme termoizolační nátěry Maxitherm, které jsou zároveň antikondenzační a snižují kondenzaci vlhkosti ve zdi a zabraňují tak vzniku plísní. Termoizolační a antikondenzační nátěry se používají jako povrchová úprava jak venkovních fasád, tak i interiérů.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Načítání trvalo 0.0635 sekund.