+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MISTA Trading s.r.o.

Klíčová slova: žebříky, teleskopické žebříky, skladací žebříky

E-mail: obchod@trystar.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2009

Popis: Internetový prodej teleskopických žebříků, multifunkčních hliníkových žebříků a pracovních plošin v různých délkách za velkoobchodní ceny. S námi se dostanete snadno výše. Výhodné velkoobchodní ceny jsou pro všechny zákazníky. Velmi kvalitní a propracované zboží s velmi malými nároky na skladování a manipulaci. Velmi lehké.

Web: www.trystar.cz

Další související informace

plus kompresor

kompresor, kompresory, vzduchove kompresory, – Prodáváme pístové kompresory, šroubové kompresory Atmos a REMEZA, sušiče Hiross, filtry, odvaděče, multiplikátory, ohřívače, vzdušníky a další příslušenství. Záruční i pozáruční servis pístových a šroubových kompresorů a sušiček, montáže a projekty.

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Načítání trvalo 0.0772 sekund.