+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Model RC

Klíčová slova: model rc, model-rc, rc modely

E-mail: info@modelrc.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. kv?tna 2012

Popis: Chcete si koupit RC model? Nevíte jak se zorientovat v široké nabídce internetových obchodů? Ukážeme Vám jaký model vybrat, na jaké parametry si dát pozor. Poradíme vám, jak poznáte solidní internetový obchod. Ať kupujete RC auto, RC letadlo, RC vrtulník či loď, budou se vám naše informace hodit.

Web: modelrc.cz

Další související informace

RC auta

auta, rc auta, modely aut, auta na dálkové, auto – Web zabývající se RC auty. Jejich možnosti, jak správně vybrat a na co byste si měli při výběru dát pozor. Také videa uživatelů a další informace o radostech a starostech při provozu RC modelu aut. Také se např. dozvíte jaké nevýhody má spalovací model auta.

RC letadla

rc letadlo, spitfire, model letadla – Zkuste si ovládat vlastní letadlo, provádět s ním nejrůznější akrobatické kousky, pořádat závody s kamarády a kdo ví, jestli obliba RC letadla jednou nepřeroste v krásný koníček leteckého modelářství a sportovního závodění s těmito modely. Základní informace jak začít se dozvíte zde.

RC auta

RC modely na dálkové ovládání, hračky, rc lodě – Přehled RC modelů lodí na dálkové ovládání dostupných na internetu. Obrázky a fotografie RC modelů lodí, RC děl, RC vrtulníků a RC tanků . Kde koupit RC modely lodí a hračky na dálkové ovládání, náhradní díly a příslušenství na internetu.

Načítání trvalo 0.0578 sekund.