+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Moderní rodinné domy

Klíčová slova: katalog, rodinné domy, vizualizace, projekce

E-mail: email@moderni-domy.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervence 2010

Popis: Individuální a typové projekty. Projektujeme moderní, nízkoenergetické rodinné domy, interiéry, zateplení pro programy zelená úsporám a nový panel, 3D vizualizace. Nabízíme projekční služby architekta a projektanta. Výběr z katalogu domů.

Web: www.moderni-domy.cz

Další související informace

Master design-projekty

projekty, architektura, vizualizace – Projekty a architektura moderních bytových a občanských staveb. Typové projekty nízkoenergetických rodinných domů. Vypracování projektové dokumentace a vyřízení dotace pro program zelená úsporám a nový panel. Vizualizace staveb a animace reklamních spotů. Design interiérů a webdesign internetových stránek.

Zelený a spol. s.r.o.

domy, rodinné domy, luxusní domy, nízkoenergetické – Nechte si postavit luxusní vilu či jedinečný rodinný dům s atypickou konstrukcí. Soustředíme se na každý detail nového domu, nic nenecháme náhodě. Při stavbě používáme nejmodernější materiály a nejnovější technologie. Stavební firma Zelený a spol. je pro Vás zárukou individuálního přístupu, moderního bydlení a krásného designu. Sjednejte si s námi nezávaznou schůzku, nechte si ukázat naše reference. Pokud chcete firmu s opravdu profesionálním a individuálním přístupem ke každému zákazníkovi, vyberte si stavební firmu Zelený a spol. Působíme zejména v Praze a přilehlém okolí. Stavební firma Zelený a spol. bude Vašim spolehlivým partnerem při realizaci domu.

Načítání trvalo 0.0569 sekund.