+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Moderní stavebniny

Klíčová slova: stavebniny, stavba

E-mail: registracebiz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2009

Popis: Přehled stavebních materiálů, jak stavět moderně. Cihly, polystyreny, omítky, malty, sádrokartony a další stavební materiál. Otázky a odpovědi ke stavbě. Informace o moderních stavebních materiálech, přehled možností stavebních materiálů.

Web: www.modernistavebniny.cz/

Další související informace

Kamnářství Jaroslav Závac

zavacky, kamnarstvi, prodej, stavba, čištění – Kamnářství Jaroslav Závacký - Máte zájem o otevřený krb, pec na pizzu a chleba, kachlový sporák, pokojová kamna, kamna s teplovzdušným rozvodem nebo kamna s teplovodním rozvodem. Pak jsme tu pro Vás. Mimo stavby širokého spektra kamen a krbů nabízíme profesionální služby v oblasti rekonstrukce kamen, čištění kamen, oprav a přestaveb.

Stavebniny Stach

stavebniny, stavební materiály, zdivo, cihly – Stavebniny za skvělé ceny, on-line prodej celého stavebního systému. Žádejte o náš poradenský servis - výpočet spotřeby zdícího materiálu, kladečské výkresy, návrh komínového systému, stavební práce, vypracování projektové dokumentace.

Stavebniny UH

Stavebniny,HELUZ,akce,Tondach,Bramac,KM Beta,Röben – Naše internetové stavebniny vám nabídnou optimální řešení stavebních materiálů v poměru cena a kvalita. Nabídneme různé varianty materiálu.Na stavební materiály jsou pravidelně slevy označené AKCE.Z materiálů dodáváme především HELUZ,Tondach,KM Beta,Bramac,Röben,IKO,Porfix,Prefabet,Isover,Velux,ROTO,FAKRO,polystyren,půdní schody a další.

Načítání trvalo 0.0602 sekund.