+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Moderní stavebniny

Klíčová slova: stavebniny, stavba

E-mail: registracebiz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2009

Popis: Přehled stavebních materiálů, jak stavět moderně. Cihly, polystyreny, omítky, malty, sádrokartony a další stavební materiál. Otázky a odpovědi ke stavbě. Informace o moderních stavebních materiálech, přehled možností stavebních materiálů.

Web: www.modernistavebniny.cz/

Další související informace

Stavebniny Stach

stavebniny, stavební materiály, zdivo, cihly – Stavebniny za skvělé ceny, on-line prodej celého stavebního systému. Žádejte o náš poradenský servis - výpočet spotřeby zdícího materiálu, kladečské výkresy, návrh komínového systému, stavební práce, vypracování projektové dokumentace.

Koordinátor bezpečnosti p

koordinátor, bwzpwčnost, stavba – Nabízíme služby koordinátora bezpečnosti práce na staveništi. Mezi tyto služby také patří zajištění plánu bezpečnosti a realizace. Způsobilí pracovníci s dlouholetou praxí jsou u nás samozřejmostí. Neváhejte a podívejte se na naše stránky, kde se dozvíce mnohem více'

Katalog odkazů - architek

architekti, stavba, stavby, dům, byt, bydlení – Oborový katalog pro architekturu a architekty, stavební firmy, umění a design. Kvalitní odkazy na zajímavé projekty a stavby, galerie, odborná média, stavební firmy a mnohé další. Přehledné stránky k sekci Stavebnictví.

Načítání trvalo 0.2966 sekund.