+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Modulus s.r.o.

Klíčová slova: statika projekt výrobní dokumentace posudek

E-mail: zlamal@modulus.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2009

Popis: Projekty a statika staveb, výpočty požární odolnosti nosné konstrukce. Statické posouzení a přepočet stávajících konstrukcí. Projekční a výrobní dokumentace ocelových a betonových konstrukcí.

Web: www.modulus.cz

Další související informace

Ing.Tomáš Lysek

stavebni dozor, projekt rodinného domu, přípojek – Nabízím zpracování projektové dokumentace pro rodinné domy, přípojky, rekonstrukce bytových jednotek, projekty revitalizace panelových domů. Zajistím autorizovaný stavební dozor, technický dozor investora na stavbách, koordinátor BOZP.

Hliníkové profily a termo

Průmysl, výrobní firmy, strojírenské firmy, lehké – Společnost Opticontrol s.r.o. se zabývá výrobou pásových dopravníků a jednoúčelových strojů. Navrhneme a vyrobíme pásové dopravníky a jednoúčelové stroje přímo na míru každému zákazníkovi. Máme bohaté zkušenosti a mnoho referencí.

Projekt Rubikon

Projekt Rubikon, Rubikon, mmorpg, škola hrou – Projekt Rubikon Hra propojuje několik oblastí: motivaci žáků, hodnocení žáků učiteli, zábavnou formou umožní přístup rodičům k výsledkům žáků, a poskytuje možnost společného působení rodiny a školy na etickou výchovu žáků. Především řešením řady životních situací umožní žáky vést k etickému jednání. Rubikon je první česká mmorpg počítačová hra, kterou mají děti v rozvrhu hodin.

Načítání trvalo 0.0527 sekund.