+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Modulus s.r.o.

Klíčová slova: statika projekt výrobní dokumentace posudek

E-mail: zlamal@modulus.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2009

Popis: Projekty a statika staveb, výpočty požární odolnosti nosné konstrukce. Statické posouzení a přepočet stávajících konstrukcí. Projekční a výrobní dokumentace ocelových a betonových konstrukcí.

Web: www.modulus.cz

Další související informace

Projekt Rubikon

Projekt Rubikon, Rubikon, mmorpg, škola hrou – Projekt Rubikon Hra propojuje několik oblastí: motivaci žáků, hodnocení žáků učiteli, zábavnou formou umožní přístup rodičům k výsledkům žáků, a poskytuje možnost společného působení rodiny a školy na etickou výchovu žáků. Především řešením řady životních situací umožní žáky vést k etickému jednání. Rubikon je první česká mmorpg počítačová hra, kterou mají děti v rozvrhu hodin.

Statika staveb

statik, statika – Statické návrhy, projekty statiky,statické výpočty a statické posudky bytových, občanských a průmyslových staveb. Posudky nosných konstrukcí za požáru. kontrola projektů statiky. Statika pozemních staveb. Statik s autorizací.

Nejlepší ceny plynu pro kraj Vysočina

projekt levný plyn, levný plyn Vysočina – Nejlepší ceny zemního plynu nabízí Projekt levný plyn - Vysočina. Vybereme vám nejlevnějšího dodavatele zemního plynu pro ten nejlevnější zemní plyn na Vysočině. Ušetřete a plaťte tu nejnižší možnou cenu za plyn. Mějte levné topení. Levný ohřev vody. Přejděte k levnějšímu dodavateli plynu a snižte si jeho cenu. Neplaťte zbytečně za drahý plyn a zapojte se do projektu levný zemní plyn pro kraj Vysočina. Snižte si náklady na topení s levným zemním plynem. Hromadné výběrové řízení pro nejnižší cenu plynu.

Načítání trvalo 0.0592 sekund.