+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Modulus s.r.o.

Klíčová slova: statika projekt výrobní dokumentace posudek

E-mail: zlamal@modulus.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2009

Popis: Projekty a statika staveb, výpočty požární odolnosti nosné konstrukce. Statické posouzení a přepočet stávajících konstrukcí. Projekční a výrobní dokumentace ocelových a betonových konstrukcí.

Web: www.modulus.cz

Další související informace

Projekt Rubikon

Projekt Rubikon, Rubikon, mmorpg, škola hrou – Projekt Rubikon Hra propojuje několik oblastí: motivaci žáků, hodnocení žáků učiteli, zábavnou formou umožní přístup rodičům k výsledkům žáků, a poskytuje možnost společného působení rodiny a školy na etickou výchovu žáků. Především řešením řady životních situací umožní žáky vést k etickému jednání. Rubikon je první česká mmorpg počítačová hra, kterou mají děti v rozvrhu hodin.

Haly Polak CZ

haly, montované haly, skladové haly, výrobní haly – Vyrábíme a montujeme haly, montované haly, výrobní haly, skladové haly, hangáry, kryté jízdárny a zastřešení všeho druhu. V naší nabídce naleznete také tenisové haly a zastřešení různých druhů sportovišť.

CHCI PROJEKT DOMU.CZ

architekt, poptávky, katalog firem, projekt domu, – Vše pro realizaci domu-specialista na stavební poptávky, moderní stavební katalog firem, rady a návody. Poptejte zdarma architekta, projektanta, řemeslníka, okna, dveře, stavební materiál, stavební firmu a jiné...

Načítání trvalo 0.0841 sekund.