+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Montkov - ocelové zárubně

Klíčová slova: ocelové zárubně, ocelévá vrata, dveře požární

E-mail: info@montkov.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. listopadu 2008

Popis: Vyrábíme ocelové zárubně. Dveře požární, interiérové a bezpečnostní. Montáže požární uzávěry, bezpečnostní dveře a mříže. Kovovýroba, kovoobrábění, sváření. Zhotovíme závity technologií Flowdrill. Nabízíme prosklené stěny, dveře, okna z profilů JANSEN.

Web: www.montkov.cz

Další související informace

Dveře a zárubně

dveře a zárubně, zárubně a dveře, dveře, zárubně – Dveře a zárubně: interiérové dveře, vchodové a posuvné dveře, bezpečnostní či protipožární dveře. Dřevěné dveře, skleněné i prosklené dveře, široký výběr z několika modelových řad, lišící se povrchovou úpravou, použitým materiálem, nebo dýhou a barvou.

ARTokna - okna a dveře

Okna,, garážová vrata, dveře, plastové dveře – ARTokna - okna a dveře. Přemýšlíte o nových oknech či dveřích? Plastová okna i dveře dodají moderní vzhled Vašemu obydlí a ochrání Vás i Vaše blízké před prachem, hlukem, nezvanými hosty, zamezí tepelným únikům.

Skryté zarubně Šimbera

skryté zárubně, zárubně, zárubeň, dveře se skrytou – Dodáváme kvalitní zárubně v různých druzích a provedeních. Disponujeme vlastní výrobou zárubní, díky čemu jsme schopni přizpůsobit veškeré produkty individuálním požadavkům. Naše zakázková výroba vychází z více jak stoleté rodinné tradice. Široký sortiment vyráběných zárubní a vnitřních interiérových dveří umožňuje vyplnit představy a přání i těch nejnáročnějších klientů. Díky dobrému vybavení, za pomocí nejnovějších technologií a odborné zdatnosti našich pracovníků vyrábíme produkty, které disponují dlouhou životností a ani léta užívání jim neubírají na kráse. Svým zákazníkům poskytujeme kompletní servis od konzultace, zaměření, návrhu, až po montáž, kterou zajišťujeme po celé ČR. Naše zárubně jsou šité na míru všem podmínkám od rodinného bydlení, až po veřejný sektor.

Načítání trvalo 2.8489 sekund.