+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

montované domy

Klíčová slova: montované domy

E-mail: domy@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2012

Popis: Vynikající technologie pro výstavbu nízkoenergetických domů. OPS 300 voštinových struktur se skládají z panelů z pěnového polystyrenu (EPS) a drevocementovej KRUPINIT deska, která tvoří vnější obal polystyrenové jádro zajišťuje sílu panely, ochranu proti požáru a mechanickému poškození. Porézní struktura dobře absorbuje zvuk a poskytuje vynikající podkladu pro nanášení omie toku. Jádro panelu z rozbaleného polystyrenu tloušťky 200 mm je velké teplo izolantom. Výsledkem je extrémně tepelně, mechanicky odolné, tepelně izolační, vysoká zvuková izolace a protipožární bezpečné panelu. Výstavba domu je nízkoenergetického 51 dní.

Web: www.nizkoenergetickedomy.sk

Další související informace

Monitorovací Technika

videotelefon, commax, videotelefony, kamery – Specializovaný e-shop EMOS - monitorovací technika. Výhradní dovozce produktů Commax, ACI Farfisa a Na-de. Široký sortiment: domácí videotelefony a telefony, bezpečnostní kamery, čer. i barevné cctv kamery, wifi, digitální záznamová zařízení - DVR.

Malé domy na klíč

dřevostavby, malé domy, domky, na klíč, montované – Výstavba malých nízkoenergetických domů na klíč, přízemní montované domy pro 2-4člennou domácnost, lze realizovat na úzkých a malých stavebních pozemcích, ekologické bydlení, bydlení pro mladé a seniory

Nízkoenergetické domy Brn

nízkoenergetické domy brno, nízkoenergetický dům, – Společnost Stavmont Brno, s.r.o. je stavební společnost realizující nízkoenergetické domy v Brně na klíč pomocí vlastní konstrukce STB Block - termoizolačních panelů. Zajistíme komplexní realizaci Vašeho projektu včetně financování.

Načítání trvalo 0.0893 sekund.