+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

montované domy

Klíčová slova: montované domy

E-mail: domy@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2012

Popis: Vynikající technologie pro výstavbu nízkoenergetických domů. OPS 300 voštinových struktur se skládají z panelů z pěnového polystyrenu (EPS) a drevocementovej KRUPINIT deska, která tvoří vnější obal polystyrenové jádro zajišťuje sílu panely, ochranu proti požáru a mechanickému poškození. Porézní struktura dobře absorbuje zvuk a poskytuje vynikající podkladu pro nanášení omie toku. Jádro panelu z rozbaleného polystyrenu tloušťky 200 mm je velké teplo izolantom. Výsledkem je extrémně tepelně, mechanicky odolné, tepelně izolační, vysoká zvuková izolace a protipožární bezpečné panelu. Výstavba domu je nízkoenergetického 51 dní.

Web: www.nizkoenergetickedomy.sk

Další související informace

D.E.E.D. Dřevostavby a ní

dřevostavby nízkoenergetické domy rodinné domy – Stavíme dřevostavby, nízkoenergetické domy, rodinné domy na klíč, montované domy, ekonomické pasivní domy, domky, chaty. Projekty rodinných domů typu bungalov, patrový dům či individuální projekt. Stavíme pro Vás ekonomicky, rychle s nízkými náklady.

PlayService - herní konzole

herní konzole, servis konzolí, hry, opravy disků, – Opravy herních konzolí a jejich příslušenství, prodej příslušenství a náhradních dílů, profesionální opravy poškrábaných CD a DVD disků, výkup herních konzolí, jejich příslušenství a her, bazar herních konzolí a her.

Moderní domy

moderni domy – Moderní domy jsou zcela standardní variantou bydlení a současně aktuálním trendem ve stavebnictví. Moderní domy je možno chápat v mnoha souvislostech, z nichž pravděpodobně nejdiskutovanějším je tvar domu, zařízení domu a celkově úprava.

Načítání trvalo 0.0895 sekund.