+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

montované domy

Klíčová slova: montované domy

E-mail: domy@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2012

Popis: Vynikající technologie pro výstavbu nízkoenergetických domů. OPS 300 voštinových struktur se skládají z panelů z pěnového polystyrenu (EPS) a drevocementovej KRUPINIT deska, která tvoří vnější obal polystyrenové jádro zajišťuje sílu panely, ochranu proti požáru a mechanickému poškození. Porézní struktura dobře absorbuje zvuk a poskytuje vynikající podkladu pro nanášení omie toku. Jádro panelu z rozbaleného polystyrenu tloušťky 200 mm je velké teplo izolantom. Výsledkem je extrémně tepelně, mechanicky odolné, tepelně izolační, vysoká zvuková izolace a protipožární bezpečné panelu. Výstavba domu je nízkoenergetického 51 dní.

Web: www.nizkoenergetickedomy.sk

Další související informace

Nízkoenergetické domy

Nízkoenergetiské domy stavby pasivni na klíč – Naše stavební společnost se specializuje na výstavbu nízkoenergetických a pasivních zděných domů na klíč speciální technologií termoblok. Prodej Termoizolačních zdících bloků, návrh projektu, zajištění financování.

Nízkoenergetické domy Brn

nízkoenergetické domy brno, nízkoenergetický dům, – Společnost Stavmont Brno, s.r.o. je stavební společnost realizující nízkoenergetické domy v Brně na klíč pomocí vlastní konstrukce STB Block - termoizolačních panelů. Zajistíme komplexní realizaci Vašeho projektu včetně financování.

Moderní domy

moderni domy – Moderní domy jsou zcela standardní variantou bydlení a současně aktuálním trendem ve stavebnictví. Moderní domy je možno chápat v mnoha souvislostech, z nichž pravděpodobně nejdiskutovanějším je tvar domu, zařízení domu a celkově úprava.

Načítání trvalo 0.0745 sekund.